Ana sayfa Haber Galaxy S9’un ekonomik alternatifi Galaxy A8 çıktı

Galaxy S9’un ekonomik alternatifi Galaxy A8 çıktı

0

Galaxy S8 ve Note8 modellerinde dile getirilebilecek en önemli özellik, Infinity Display olarak adlandırılan bütünsel ekran özelliği olsa gerek. Her iki telefonun ekranı da dar kenarlıklı ve oldukça geniş. Bu tasarım biçimi geçtiğimiz yıl bir çok akıllı telefon üreticisinin beğenisini kazanmıştı.

İyi haberimiz ise şu: Samsung “Infinity Display” özelliğini orta seviye modellerinde de kullanacak. Her ne kadar çok da bütçe dostu olmasalar da, Galaxy S9 ve Note 9 modellerinden çok daha ucuza satılacaklar.

Yılbaşından birkaç gün önce duyurulan Galaxy A8 şu anda Güney Kore”de mağazaların raflarına inmiş durumda. Telefon, ülkenin en büyük ikinci mobil operatörü KT tarafından Salı günü satışa sunulmaya başlandı.

SIM kilidi olmadan satışa sunulan cihazın yurtdışı fiyatı 561 dolar civarında. Tabii Galaxy S8 ve Galaxy Note 8″e oranla daha uygun bir fiyat ama aynı zamanda OnePlus 5T fiyatı civarında.

Güney Kore dışında satılacak olan modellerde indirim uygulanacağı belirtiliyor. A8 modelinin, Galaxy S9″dan önce dünya çapında satışına başlanması bekleniyor.

Galaxy A8 “Infinity Display” özelliğinin haricinde yüksek teknolojili Galaxy cihazlarının diğer özelliklerini de barındırıyor. Samsung Pay ve Gear VR entegrasyonu bunlar arasında yer alıyor. Ayrıca Galaxy A8, Galaxy serisinde ön yüzünde çift kamera bulunduran ilk model olacak. Arka yüzün merkezi konumunda bir adet parmak izi tarayıcısı bulunduracak olan modeli, Galaxy S8″in mini modeli olarak düşünebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here