Ana sayfa Haber Galaxy S9 Pie Güncellemesi Pilinizi Çabuk Bitirebilir

Galaxy S9 Pie Güncellemesi Pilinizi Çabuk Bitirebilir

0

Samsung firmasının en çok güvendiği serilerden bir tanesi olarak bilinen Galaxy ile ilgili, S9 Pie güncelleme problemi çok fazla gündeme gelmeye başladı. Batarya ömrü Pie’de genel olarak Oreo’dan daha iyiydi.

Ancak Galaxy S9 + cihazının saniyeler içinde % 10 bataryadan % 5’e düştüğünü ve üstelik bunun; telefonun arka planında herhangi bir uygulama olmadan gerçekleştiğini söyleyen kişiler var.

Galaxy S9 Pie Güncellemesi İle İlgili Detaylar

Bir uygulama çok fazla arka plan etkinliği olsa bile, batarya şarjı o kadar çabuk bitmiyor. Bu yüzden bu bir Android işletim sistemi güncellemesinin ilk resmi sürümünde ortaya çıkan sinir bozucu hatalardan biri olduğunu söylemek mümkün.

İlgili haber: Samsung Galaxy S9 için Android 9 Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Samsung’un bu güncelleştirmeyi bir avuç ülkeden daha fazla bir zamanda yayımlamamasının nedeni bu olabilir. Şirketin bunun bir sorun olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Bu durumda güncelleme daha yaygın hale gelmeden önce, bunun çözülebileceğini umabiliriz.

Galaxy Note 9 Beta program halen devam etmektedir. Her iki amiral gemisi için dünya çapında bir sunumu başlatmadan önce hazır Not 9 güncellemesi alana kadar Samsung basitçe bekleyecektir.

Galaxy S9 veya S9 + cihazınızdaki Android Pie’nin son sürümünde benzer bir şey fark ettiyseniz, yorum bırakmayı unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here