Ana sayfa Haber Galaxy S9″a yılın üçüncü güncellemesi başladı

Galaxy S9″a yılın üçüncü güncellemesi başladı

0

SM-960F model numaralı Samsung Galaxy S9, ikinci güvenlik güncellemesini alıyor. Yalnızca 60 MB”lık dosya boyutunda olan güncellemenin, geliştirilmiş güvenlik ötesinde herhangi bir özellik ya da sorun giderme fonksiyonunu kapsamadığı görülüyor. İşletim sistemi Android 8.0 Oreo olarak devam eden cihazda yer alan Samsung Experience programında da herhangi bir yenilik bulunmuyor.

Yayınlanan ilk donanım güncellemesi ile kamera ve yüz tanıma özelliklerinin kararlılığını arttıran Samsung”un yaptığı üçüncü yazılım güncellemesi oluyor bu. İkinci güncellemede ise arama netliği ve duvar kağıtlarının kalitesinin arttırılması gibi bir takım eklentiler yapılmıştı, Mart ayında. Bununla birlikte Samsung”un kendi çipi olan Exynos”a sahip modellerin güncellemeleri daha düzenli şekilde aldıkları belirtiliyor.

Samsung Galaxy S9″un SM-G960F numaralı modeline sahip olan kullanıcıların önümüzdeki günlerde güncelleme bildirimi almaları bekleniyor. Dün itibariyle başlayan güncelleme yayınının, aşamalı olarak tamamlanacağı belirtildi. Bu itibarla güncellemenin tam olarak tamamlanması birkaç hafta sürecektir. Kullanıcılar aynı zamanda cihazın Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi başlatabilirler. Bununla birlikte güncelleme esnasında Wi-Fi bağlantısı kullandığınızdan ve bataryanızın dolu olduğundan emin olmanız yerinde olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here