Ana sayfa Haber Galaxy S8″e yeni renk seçeneği eklendi

Galaxy S8″e yeni renk seçeneği eklendi

0

Android Oreo güncellemesine doğru giderken Samsung”un satışa çıkacak olan Galaxy S8 versiyonu da yeni bir “Burgundy Red (Burgonya Kırmızısı)” rengi aldı.

Galaxy S8 tutkunları yakında yeni bir renk seçeneğine kavuşacaklar. Teknoloji firması, halen Kore”de satışa sunulan yenilenmiş bir Burgundy Red tasarımının çıkışını duyurdu.

Samsung bu yeni görünümü, geçtiğimiz ayın sonlarında çıkarmıştı. Takip eden haftalarda da seçkin piyasalara gönderileceği bildiriliyordu.

Henüz Avrupa pazarıyla ilgili bir açıklama yapılmadı fakat Samsung genellikle öncü modellerinin güncellenmiş renklerini, orijinalleri mağazalara girdikten aylar sonra, “Blue Coral” tasarımı almış bir Galaxy S7 ile duyurur.

Apple”ın iPhone”a kırmızı rengi eklemesi, OnePlus”ın yakın zamanda öncü modelinin artık aynı zamanda kırmızı renkle de satışa sunulacağını duyurması örneklerinde olduğu gibi kırmızı renk şu an itibariyle sevilen bir seçenek olarak öne çıkıyor. Fakat bu renk seçeneği şimdilik sadece çin”e özel.

Samsung”un Galaxy S8″in dış yüzeyini yenileme hamlesi, aynı zamanda yazılım tarafında da yapılacak olan köklü değişikliklerle aynı zamanlara denk geliyor.

Google”ın en son çıkardığı Android Oreo işletim sistemi yakında bazı S8 ve S8+ kullanıcılara gönderilmeye başlanabilir.

Bu yeni büyük güncellemeyle birlikte ödül kazanan telefon çok sayıda yeni özellikler getirecek. Samsung Pay, daha uzun batarya ömrü ve Samsung”un yeni GIF klavyesi bunlar arasında sayılabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here