Ana sayfa Mobil Galaxy S5 bomba gibi geliyor

Galaxy S5 bomba gibi geliyor

0

Samsung Galaxy S4 modeli önümüzdeki aylarda güncellenerek ve yerini serinin 2014 model versiyonu Galaxy S5″e bırakacak. Kamera konusunda her seferinde bir adım daha öne geçen ve adeta kendisi ile rakip halinde olan Samsung“un yeni modelinin kaç MP olacağı ise merak konusu.
 

 

2014″ün rekabetin uç noktalarda yaşanacağı bir yıl olmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Samsung, pazarın büyük kısmını elinde bulundurduğu için Android OS”li diğer rakiplerinin de baskısını gittikçe daha yoğun şekilde hissediyor.

 

2013 yılının Mayıs ayında piyasaya çıkan ve özellikleriyle  oldukça beğenilen Samsung Galaxy S4 modeli de önümüzdeki aylarda güncellenecek ve yerini serinin 2014 model versiyonu olacak olan Galaxy S5“e bırakacak. Mayıstan önce piyasaya çıkması tahmin edilen akıllı telefonun, piyasay› hayli hareketlendireceği tahmin ediliyor. 

 

Güney Koreli teknoloji devinin 50 milyondan fazla satan Galaxy S3 ve ardından Galaxy S4 ile global düzeyde elde ettiği yüksek satış başarısını Galaxy S5“te de devam ettirmek isteyeceği aşikar. Bu nedenle sansasyonel özelliklerle donatılmış bir yenilik tüketicileri bekliyor olabilir.

 

özellikle göz tarayıcı teknolojisine sahip olacağı yönünde çok sayıda sızıntı elde edilen Samsung Galaxy S5“in kamerasıyla ilgili yeni bir sızıntı da mevcut. Güvenilir bir kaynaktan alınan ve popüler haber platformlarından PhoneArena”da yer alan habere göre Galaxy S5, 20 megapiksel kameraya sahip olacak gibi görünüyor.

 

Galaxy S5“in de bu düzeyde bir kamerayla gelmesi yüksek olasılıklı bir detay durumunda. Ayrıca artık parmak izi teknolojisine geçeceğiz gibi görünüyor. Yıllardır beklenen parmak izi teknolojisini ilk kez Samsung“ta görürsek, şaşırmayacağız. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here