Ana sayfa Mobil Galaxy S3″ü herkesten önce görmek ister misiniz?

Galaxy S3″ü herkesten önce görmek ister misiniz?

0

Samsung, “İnsanı en iyi anlayan” teknolojiyle donatılan üstün akıllı telefonu Galaxy S III”ü Türkiye”de satışa sunmadan önce kullanıcılarla buluşturuyor

Samsung mağazalarını ziyaret eden kullanıcılar, Galaxy S III”ün yenilikçi özelliklerini ve büyüleyici tasarımını deneyimleme fırsatı yakalayacaklar.
 

Samsung , doğadan ilham alarak tasarladığı yeni lider ürünü GALAXY S III”ü Türkiye pazarına resmi olarak sunmadan önce, test etmek isteyen kullanıcılar için ilk cihazlarını Samsung Mobil ve Dijital Plaza”larda sergiliyor. Bu özel telefonu ilk defa görüp deneyimleme fırsatı yakalayan kullanıcılar, ön sipariş formunu doldurarak GALAXY S III”ü herkesten önce satın alma şansına sahip olacaklar.
 

Samsung, GALAXY S III”ün Türkiye”ye gelişini, 30 Mayıs 2012, çarşamba akşamı bir dizi benzersiz etkinlikle kutluyor. Caddebostan ve Nişantaşı”nda düzenlenecek ve dünyanın en ünlü DJ”lerinden Bob Sinclar ve Avicii”ye ev sahipliği yapacak ücretsiz partilerin yanı sıra, Rumeli Hisarı”na yansıtılacak dev video gösterisi de İstanbullulara benzersiz bir gece yaşatacak.
 

Samsung GALAXY S III deneyimleme standının yer aldığı mağazalar:

• Buyaka Samsung Dijital Plaza – İstanbul
• Palladium Samsung Mobil Plaza – İstanbul
• Trump Samsung Mobil Plaza – İstanbul
• Tem-Tur Samsung Dijital Plaza – İstanbul
• Panora Samsung Mobil Plaza – Ankara

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here