Ana sayfa Mobil Galaxy S3, 30 milyon sattı!

Galaxy S3, 30 milyon sattı!

0

Samsung Galaxy S III beş ayda 30 milyon satışa ulaştı

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünya lideri Samsung Electronics yaptığı açıklamada Mayıs ayında satışa sunulan GALAXY S III”ün yaklaşık beş ay içinde dünya genelinde 30 milyonun üzerinde satış yaptığını bildirdi.
 

Android 4.1 (Jelly Bean)*”e de yükseltilebilen doğadan esinlenilmiş GALAXY S III, günlük yaşamı kolaylaştıran akıllı özelliklerle donatılmış devrim yaratan bir akıllı telefon. 4,8-İnç”lik geniş HD Super AMOLED ekranı, kullanıcıların multimedya ve web içeriğini mükemmel renk ve netlikle görüntüleyebilmesini sağlıyor; kamerası ise insan hareketlerini anlayarak cihazın kullanımını inanılmaz derecede doğal ve sezgisel hale getiriyor. GALAXY S III güçlü donanımı sayesinde çok hızlı bir performansa sahip ve çoklu görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirebiliyor.
 

Müşterilerine en iyi mobil deneyimi sunmaya kendisini adayan Samsung, GALAXY S III deneyimini daha da zenginleştirmek için çalışmalarına devam ediyor. GALAXY S III, yeni renkleri ile kullanıcıların kendi kişisel tarzlarını yaratma olanağı da sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here