Ana sayfa Mobil Galaxy S nihayet Türkiye’ye geliyor

Galaxy S nihayet Türkiye’ye geliyor

0

Samsung Galaxy S i9000 Eylül ayında Turkcell’le

Samsung”un Android işletim sistemli telefonu Galaxy S nihayet Türkiye”ye geliyor. Daha önce Haziran ayında geleceği söylenen bu telefon üç aylık bir gecikmeyle, Eylül ayının ilk haftasında Türkiye”de Turkcell abonelerine özel kampanyayla satışa sunulacak.
 

Gelişmiş donanım özellikleri ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken Samsung GalaxyS, Turkcell müşterilerine özel fırsatlarla sunuluyor. Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri Samsung GalaxyS?e, 89 TL x 24 ay veya 149 TL x 12 ay seçenekleriyle sahip olabiliyor. Ayrıca kontrattan faydalananlar 21:00-9:00 saatleri arası tüm Turkcell”lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile 1GB internet paketi kullanma fırsatından yararlanabiliyor. İsteyen Turkcell müşterileri ise Samsung GalaxyS’e 1.475 TL peşin fiyatına sahip olabiliyor.

Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilecek Samsung GalaxyS kampanyası, Eylül ayının ilk haftasında başlayacak.

 

 

 

Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri Samsung GalaxyS?e, 89 TL x 24 ay veya 149 TL x 12 ay seçenekleriyle sahip olabiliyor. Ayrıca kontrattan faydalananlar 21:00-9:00 saatleri arası tüm Turkcell”lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile 1GB internet paketi kullanma fırsatından yararlanabiliyor. İsteyen Turkcell müşterileri ise Samsung GalaxyS?e 1.475 TL peşin fiyatına sahip olabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here