Ana sayfa Mobil Galaxy S III, yeni renk seçenekleriyle geldi!

Galaxy S III, yeni renk seçenekleriyle geldi!

0

Samsung, tasarımında doğadan ilham alınan Galaxy S III”ü, yeni renk seçenekleriyle satışa sunuyor

Samsung, insanı odak noktasına alarak tasarlanan bu akıllı telefonunun yeni renk seçeneklerini kullanıcılarla buluşturuyor. Dünyanın en değerli maddelerinden ilham alan yeni renkler arasında Kehribar Kahvesi, Lâl Kırmızısı, Safir Siyahı ve Titanyum Grisi bulunuyor.
 

Lâl Kırmızısı ve Kehribar Kahvesi öncelikli olmak üzere Galaxy S III”ün tüm yeni renk seçenekleri; Türkiye”de satışa sunulacak.
 

Şık, akıllı ve stil sahibi Samsung Galaxy S III”ün doğadan ilham alan tasarım anlayışı, insanın doğal maddelerle ilişkisi temel alınarak hazırlanan ve cihazın organik deneyimini tamamlayan yeni renk seçenekleriyle vurgulanıyor. Telefonun arka kapağında kullanılan Hyperglaze isimli saf ve berrak maddenin zengin yapısı çift renk illüzyonu yaratarak, hem telefonun estetik görünümünü güçlendiriyor, hem de tasarıma derinlik kazandırıyor.
 

Bu en yeni renk seçenekleriyle Samsung Galaxy S III”ün dikkatle tasarlanmış organik görünümü ile zarif ve yumuşak çizgileri daha da vurgulanıyor.

• Kehribar Kahvesi*: İçinde yerkürenin sırlarını barındırdığına inanılan gizemli kehribar taşından ilham alındı. Derin ve zengin bir renk olan Kehribar Kahvesi, Galaxy S III”ün organik tasarımının güzelliğini daha ön plana çıkarıyor.
 

• Lal Kırmızısı*: Nadir bulunan özel Seylantaşı Lâl, Antik Mısır”da koruyucu güçler taşıdığına inanıldığından iyi şans getirmesi için kullanılıyordu. Lal Kırmızısı”nın çekiciliği Galaxy S III”ün zarif ve yumuşak hatlarını, güçlü bir uyumla tamamlıyor.
 

• Safir Siyahı*: Rafine ve derin siyah renk ile siyah taşların gizemli gücünü bir araya getiren Safir Siyahı, eski dönemlerde Hindistan ve İran”da, kişinin irade ve gücünü artırdığı inancıyla kullanılan taşlardan ilham alınarak hazırlandı.
 

• Titanyum Grisi*: Titanyum Grisindeki Galaxy S III; zekâ ve sezgi öğelerini yansıtıyor. Modernizmi vurgulayan Titanyum Grisi, Galaxy S III”e geleceğe ait unsurlar kazandırıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here