Ana sayfa Haber Galaxy S III sahibi olma fırsatı!

Galaxy S III sahibi olma fırsatı!

0

Samsung, Facebook sayfasında gerçekleştireceği yeni uygulaması “Güç Sizde Artık” ile kullanıcıları birçok sürpriz hediye ile buluşturmaya hazırlanıyor

Samsung, “Güç Sizde Artık” isimli yeni Facebook uygulamasıyla, kullanıcılar için süpriz dolu bir yarışma konsepti sunuyor. Yıl sonuna kadar sürecek yarışma kapsamında, Samsung”un her ay belirleyeceği konsepte özel olarak kullanıcıların hazırlayacağı en iyi üç yazı, fotoğraf ya da video paylaşımı, uygulamanın yer aldığı Facebook sayfası üzerinden Samsung”un değerlendirmesine sunulacak. Yarışmanın ilk etabında, en iyi üç yazı, fotoğraf ya da video paylaşımı en yeni akıllı telefonu Galaxy S III ile ödüllendirilecek olan Samsung, kullanıcılara farklı sürpriz hediyeler sunmaya yıl sonuna kadar devam edecek.
 

Yazınızı, en yaratıcı video ve görsellerle destekleyin, kazanma şansınızı artırın
“Güç Sizde Artık” Facebook yarışmasının ilk konsepti, “Akıllı Telefonlar”. Kullanıcılar akıllı telefon konusuyla ilgili diledikleri gibi hazırlayacakları içerik yazılarını, yine kendi hazırlayacakları fotoğraf ve video gibi, destekleyici çalışmalarla da süsleyebilecek, kazanma şanslarını artırabilecekler. Samsung ayrıca, her kullanıcıya birden fazla katılım fırsatı sunarak, ayın ödülüne bir adım daha yaklaştırmaya devam ediyor.
 

Samsung “Güç Sizde Artık” uygulamasına başvurular facebook.com/SamsungTurkiye sayfası üzerinden kabul edilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here