Ana sayfa Mobil Galaxy S III Mini Kasım sonunda Türkiye’de!

Galaxy S III Mini Kasım sonunda Türkiye’de!

0

Samsung, doğadan ilham alarak tasarladığı Galaxy S III”ün yüksek performansını, en yeni ve kompakt akıllı telefonu Galaxy S III Mini”de kullanıcılara sunuyor

Samsung Electronics; Galaxy ailesine yeni katılan güçlü ve kompakt Galaxy S III Mini”yi tanıttı. Galaxy S III Mini, Galaxy S III”ün yüksek performansını, sezgisel kullanım kolaylığını ve doğadan ilham alan tasarımını zarif, kompakt ve 4.0 inçlik bir ekrana sahip akıllı cep telefonunda buluşturuyor
 

Moda çizgilere sahip kompakt Galaxy S III Mini, Galaxy S III”ün çığır açan tasarımını ve sade zarafetini paylaşıyor. Galaxy S III Mini”nin Ultra minimal çerçevesi zenginlik ve doğallık hissi verirken, bu doğallık doğadan ilham alan ana ekranına, duvar kağıtlarına ve zil seçeneklerine de yansıyor. 4.0 inç büyüklüğündeki gözalıcı SuperAMOLED ekran kullanıcıların multimedya ve Web içeriklerini parlak renklerde ve olağanüstü berraklıkta görüntülemelerine olanak sağlayan bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Telefonun kompakt boyutu kullanıcılara maksimum rahatlıkta bir kullanım sağlıyor.
 

Galaxy S III Mini telefonla etkileşimi inanılmaz doğal ve sezgisel kılan zeki teknolojilerle donatıldı. Samsung”un gelişmiş ses tanıma özelliği S Voice sayesinde kullanıcılar, ses komutları ile tuş kilidini açabiliyor, en sevdikleri şarkıları çalabiliyor, sesi açabiliyor ya da kısabiliyor, programlarını düzenleyebiliyor ya da otomatik olarak kamerayı açıp fotoğraf çekmeye başlayabiliyor.
 

 

 

Galaxy S III Mini ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmanlarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor. Galaxy S III Mini Akıllı Uyarı özelliğiyle de, kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajlar için uyarı veriyor. Buddy photo share özelliği ise, fotoğraf galerisindeki fotoğrafların ya da kamera ile çekilmiş tüm görsellerin fotoğrafta yer alan arkadaşlar ile paylaşılmasını sağlıyor.
 

Galaxy S III Mini de Android işletim sisteminin en yeni verisyonu olan Jelly Bean ile çalışıyor. çarpıcı grafik özellikleri, hızlı ekran geçişleri ve içeriksel arama seçeneği sunan Google Now hizmetinin en yeni versiyonu Galaxy S III Mini”de kullanıcıları bekliyor.
 

çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçenekleri ile sunulan Samsung GALAXY S III, Kasım ayı sonunda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here