Ana sayfa Haber Galaxy Note ve Galaxy S2 ile yüzlerce film bedava!

Galaxy Note ve Galaxy S2 ile yüzlerce film bedava!

0

Samsung”un başarılı akıllı cihazları Galaxy Note ve Galaxy S2; Warner Bros. arşivinden yüzlerce film, dizi ve çizgi filmi; ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor

Mart 2012, İstanbul-Dünyanın lider cep telefonu üreticilerindenSamsung Electronics,Warner Bros. arşivlerinden yüzlerce içeriği Galaxy Note ve Galaxy S2 kullanıcılarıyla buluşturuyor. Samsung Galaxy Note ya da Galaxy S2 alan herkes; yüzlerce Warner Bros. İçeriğini ücretsiz elde ediyor.
 

Google Play”de yer alan Samsung SMART Sinema uygulaması ile kullanıcılar; yüzlerce film,dizi ve çizgi filmi ile sınırsız eğlenceyi, maksimum taşınabilirlikte deneyimleme fırsatı elde ediyor. Warner Bros.”un yanı sıra, National Geographic”in güncel içeriğinin de sunulduğu Galaxy Note ve Galaxy S2, akıllı teknolojiyi zengin içerikle buluşturarak; üst düzey bir multimedya deneyimi sağlıyor.

Tüm dünyada satış rekorları kıran Galaxy S2 ve şimdi de beyaz renk seçeneğiyle satışa sunulan, S Pen teknolojisiyle dikkat çeken Galaxy Note ile; nerede olursanız olun, istediğinizher an birbirinden keyifli Warner Bros. içeriklerini izlemeniz mümkün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here