Ana sayfa Mobil Galaxy Note satışları 5 milyona ulaştı!

Galaxy Note satışları 5 milyona ulaştı!

0

Akıllı telefon ve tablet özelliklerini bir araya getirerek yeni bir segment yaratan Samsung Galaxy Note, dünya çapında 5 milyonu aşan satış rakamlarına ulaştı

Samsung; 2011 yılının ekim ayında pazara sunulan Galaxy Note”un 5 ay gibi kısa bir sürede, 5 milyonu aşan satış rakamlarına ulaştığını duyurdu. Galaxy Note”un elde ettiği satış başarısı sayesinde Samsung, Güney Kore”de cep telefonları pazarının üçte ikisine sahip olarak; dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Galaxy Note, akıllı telefon ve tablet özelliklerini bir araya getirerek eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. GALAXY Note ayrıca, yalnızca 9.65 milimetre inceliği ve 178 gramlık hafif tasarımı ile üst seviyede taşınabilirlik sunuyor. GalaxyNote, 5.29 inç HD Super AMOLED dokunmatik ekran ve 1.4 GHz çift çekirdekli uygulama işlemcisi özelliklerine ek olarak sunduğu S Pen özelliği ile, yazma ve çizme haricinde, herhangi bir ekran görüntüsü üzerinde her türlü notu yazıp, paylaşmaya olanak tanıyor.
 

galaxy note
Galaxy Note”un S Pen”i, kusursuz bir dokunmatik deneyime ek olarak, ekrandaki görüntüleri kontrol etmeye, düzeltmeye, işaretlemeye, kesip yapıştırmaya olanak tanıyor. S Pen ile özgürce yazı yazmak ve çizmek, sonrasında da paylaşmak mümkün. Galaxy Note ile Facebook, web, Google Maps, word, excel gibi programlardan tek tuşla alınan ekran görüntüsü üzerinde S Pen ile çizimler yapmak , notlar yazmak ve bu notları anında paylaşmak mümkün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here