Ana sayfa Haber Galaxy Note 9 İçin Android Pie Güncellemesi 15 Ocak’ta

Galaxy Note 9 İçin Android Pie Güncellemesi 15 Ocak’ta

0

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi ile ilgili önemli bir haber geldi. Son Galaxy S9 Android Pie güncellemesi bazı ülkelerde yılbaşından bir gün önce yayınlandı. Güncelleme henüz çoğu ülkeye ulaşmadı, ancak kesinlikle bu sürpriz oldu. Yine de Samsung Note 9 beta programı bitmedi. Çünkü Samsung bugün daha önce yeni bir Note 9 beta güncellemesi yayınladı,

Galaxy Note 9 Android Pie Güncellemesi Detayları

Şimdi Samsung Türkiye’nin her cihaz için ayın 15’inci gününü listelediğini belirtmekte fayda var. Galaxy Note 9 için 15 Ocak ve Galaxy S8, S8 + ve Galaxy Note 8 için 15 Şubat tarihi verildi. Güncelleme yol haritalarındaki tarihler şimdilik bunlar.

Bununla birlikte; Samsung bazı pazarlarda Galaxy S9 için Android Pie güncellemesi konusunda çok hızlı olduğu için, son Galaxy Note 9 Pie güncellemesinin Ocak ayının ortasına kadar başlaması gerçekten mümkün.

Hem Galaxy S9 hem de Galaxy Note 9 dünya çapında piyasaya sürüldüğü zaman bunun çok kısa sürdüğünü fark ettik. S9 güncellemesinin bazı ülkelerde etkileyici şekilde hızlı yayınlanmasını gördükten sonra, Samsung’un bunun için çok zaman almayacağını umuyoruz.

Galaxy Note 9 ile ilgili Android Pie güncellemesi konusunda tüm haberleri anında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here