Ana sayfa Haber Galaxy Note 8 hangi renk seçenekleriyle geliyor?

Galaxy Note 8 hangi renk seçenekleriyle geliyor?

0

Yaptığı nokta atışları ile bilinen Roland Quandt”ın iddiasına göre; Galaxy Note 8″in üç popüler renk seçeneği belirlendi.

Orkide Gri, Derin Mavi ve Siyah renkleri Galaxy Note 8″in çıkış renkleri olacak. Samsung, talebin fazla olduğu modellerinde çok fazla renk seçeneğine giderek daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi amaçlıyor. Ancak, ABD”deki GSM şirketlerinin bu üç rengi daha fazla tercih ettiği de biliniyor. Quandt da bu üç rengi işaret ederek muhtemelen öne çıkacak olan renkleri kast ediyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus’ta da Orkide Gri ve Siyah renklerini kullanan Samsung, Note 8’de farklı olarak Derin Mavi’yi de seçenekler arasına dahil edebilir. Dolayısı ile Note 8 önceki amiral gemisine göre daha fazla renk ile gelecek diyebiliriz.

Samsung’un Galaxy S8’de kullandığı ve kullanıcıların beğenisini kazanan Infinity Display tasarım anlayışını Note 8’de devam ettirmesi bekleniyor. Sızıntılar Note 8’in biraz daha dikdörtgen bir yapıya ve daha keskin kenarlara sahip olacağını gösteriyor. Samsung, Note tutkunlarının en çok merak ettikleri batarya güvenliği konusunda Galaxy S8’de uyguladığı sekiz aşamalı güvenlik testini Note 8 için de kullanarak olası pil sorunlarının önüne geçecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here