Ana sayfa Haber Galaxy Note 4″ün seyir defteri…

Galaxy Note 4″ün seyir defteri…

0

Samsung‘un Galaxy Note ailesine henüz kattığı Galaxy Note 4, görünüşe göre ekim ayının ikinci haftasından itibaren ceplere girmeye başlayacak. Quad HD ekran teknolojisi ile mağazalarda olacak olan Galaxy Note 4‘ün satış stratejisi ilk olarak çevrimiçi sipariş, daha sonra da genel satış olmak üzere belirlendi. Cihaz, firmanın açıklamasına göre 17 Ekim tarihinde ABD’de çevrimiçi siparişe açılacak, AT&T ve Verizon gibi operatörlerin dağıtımlarıyla kontrat üsulü ile satışa sunulacak. Samsung Galaxy Note 4‘ün ABD satışı artık resmiyete kavuştu ve kıtadakiler 17 Ekim 2014’ten itibaren Galaxy Note 4‘e kavuşacaklar.

Avrupa’daki bir BNP Paribas çalışanının teknoloji blogunda ise Galaxy Note 4‘ün 10 Eylül 2014 tarihinde avrupa’ya ithal edileceği söyleniyor. Samsung satış stratejisi ile ilgili iki hafta öncesinde çevrimiçi satış, iki hafta sonra da genel satış olarak belirlemiş olmasıyla birlikte cihaz ABD’de genel satışa sunulduğu anda avrupa’da çevrimiçi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

Yazarın, sadece “Avrupa” olarak genellemesinin içeriğinde Türkiye olup-olmadığını bilmiyoruz ancak, daha önce Türkiye’deki diğer teknoloji siteleri de cihazın ekim ayının son haftası piyasaya sürüleceğini iddia etmişti. Avrupa veya Türkiye hakkında bir satış stratejisini resmi olarak deşifre etmeyen Samsung’un ekim ayında avrupa ile ilgili seyir haritası yayımlaması bekleniyor.

Ayrıca Samsung, tabletlerinde ve diğer cihazlarında kullanılması üzerine yeni bir kalem teknolojisi üzerine çalıştığını da bilgilere ekleyelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here