Ana sayfa Haber Galaxy Home akıllı hoparlörüyle Birlikte Sıkı Rekabet Geliyor

Galaxy Home akıllı hoparlörüyle Birlikte Sıkı Rekabet Geliyor

0

Samsung Galaxy Home; henüz perakende satış yapmadı ancak Galaxy Note 9 lansmanında şirketin gösterdiği şey, Galaxy Home’un birinci sınıf bir ürün olduğu anlamına geliyor. 

Fiyatlandırma henüz açıklanmadı ancak; AKG ses, sekiz mikrofon, sesi kullanıcının konumuna doğru yönlendirebilmesi ve şık bir tasarıma sahip özellikleriyle, ilk Bixby destekli hoparlör muhtemelen Apple HomePod ile rekabet edecek.

Galaxy Home İle İlgili Detaylar

Google Home ve Amazon Echo gibi AI konuşmacılarının 200 dolardan daha düşük bir fiyatla teklif edildiği bir pazarda Samsung; çok fazla Galaxy Homes satmakta zorlanacak.

 Daha ucuz bir Bixby konuşmacısı, Samsung’un daha fazla tüketici edinmesine yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecek ve şirketin tam olarak bunun üzerinde çalıştığı yönünde bilgi aldık.

SM-V310 model numarasına sahip yeni bir Bixby hoparlörünün geliştirildiği hakkında bilgi edindik. Galaxy Home model SM-V510’u taşıyor. Samsung bir dizi akıllı hoparlör üzerinde çalışıyor olabilir. SM-V310’un siyah olacağını biliyoruz, ancak şu anda bu sızıntı hakkındaki bilgilerimizin kapsamı bu.

Samsung’un daha pahalı olan Galaxy Home’un fiyatını nasıl düşüreceği ise tam olarak kesin değil. Tüm bu soru işaretleri giderilmezse; muhtemelen şirket çok zorlanacak.

Bu mini Galaxy Home, normal Home ürünle ile birlikte CES 2019’da bir başlangıç ​​yapabilir mi? Hepimizin büyük bir heyecanla beklediği soru da bu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here