Ana sayfa Haber Galaxy GeForce RTX 2080 Ti Hall of Fame – Dubai usulü ekran...

Galaxy GeForce RTX 2080 Ti Hall of Fame – Dubai usulü ekran kartı

0
rtx 2080 ti hall of fame
RTX 20 serisi Galax HoF kart tasarımı

Nvidia’nın daha geçtiğimiz gün tanıttığı grafik kartlarının hepsi birer performans canavarı. Tasarım olarak firmanın gösterdikleri bizi her ne kadar tatmin etmiş olsa da bazı uç senaryolarda “fazla sade” kalabiliyorlar. Örneğin 99 yıldızlı bir Dubai otelinin lobisindeki oyun bilgisayarları… Bu alandaki açığı kapatan Galax Hall of Fame serisi kartların GeForce RTX 2080 Ti modeli de ortaya çıktı.

Ekran kartı tasarımcısı Galax, VideoCarz aracılığıyla yeni kartından birkaç görsel paylaştı. Bu görsellerde firmanın üst seviye ekran kartlarında kullandığı bir tür tema olan Hall of Fame serisinin en yeni üyesi yer alıyor. Nvidia GeForce RTX 2080 Ti HoF, beyaz renkli ve üzerinde bir LCD ekran bulunan ekran kartı. Bu LCD ekran, yeni nesil yan tarafı cam oyuncu bilgisayarları için işlevsel şekilde sıcaklık göstergesi olarak kullanılabiliyor. RTX 2080 Ti modelindeki tasarımı özel yapan ise, bu ekranın altın renkte ve ışıklı bir sahne içerisine yerleştirilmiş olması. Kartın üzerinde tek eksik olan şey, fanların krom olmayışı denilebilir.

GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame Edition:

gtx 1080 ti hof

Cihazın ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor fakat bahsettiğimiz otele sahipseniz takipte kalın, muhtemelen çok beklemeyiz.


Aracı: Sam Byford / The Verge

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here