Ana sayfa Haber Galaxy Edge 22 Aralık”ta Türkiye”de

Galaxy Edge 22 Aralık”ta Türkiye”de

0


Samsung Electronics, Galaxy ailesinin en yeni üyelerinden Note Edge“i, Türk kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Samsung, Galaxy Note Edge ile tasarım ve işlevsellik anlamında mobil deneyimi bir üst seviyeye taşıyor. 

Galaxy Note Edge, 22 Aralık 2014 tarihinden itibaren, Türkiye pazarında, belli noktalarda sınırlı adette satışa sunulacak. 

Galaxy Note Edge“in, türünün tek örneği olan “Kavisli Ekranı”, kullanıcılara devrim niteliğinde bir yenilik sunacağa benziyor. Edge‘in  kavisli ekranı sayasinde kişilik ve zevkler yansıtılabileceği gibi  telefonun kapağı kapalıyken bile sık kullanılan uygulama, uyarı ve işlevlere, başparmağın tek bir hareketiyle hızlı erişim sağlanabiliyor

Video izlerken de kesintiye uğramadan, en önemli bildirimlerini doğrudan Edge”in kavisli kenar ekranında görebiliyor.

Galaxy Note Edge, tanıtımının ve pazara sunulmasının üzerinden henüz oldukça az zaman geçmesine rağmen, küresel pazardaki ödülleri toplamaya şimdiden başladı. Samsung“un üst düzey akıllı telefonu, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı (International Consumer Electronics Show – CES) 2015 Yenilikçilik ödülleri kapsamında, “CES En İyi Yenilik” ödülünün sahibi oldu.

Galaxy Note Edge fiyatı:

Galaxy Note Edge, “Kömür siyahı” ve “Buz Beyazı” renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 2.799 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here