Ana sayfa Mobil Galaxy Ace’in çiçek desenli yeni serisi “La Fleur”

Galaxy Ace’in çiçek desenli yeni serisi “La Fleur”

0

Galaxy Ace; Anneler Günü”ne özel çiçek desenli tasarıma sahip “La Fleur” serisiyle dikkat çekiyor. Galaxy Ace La Fleur, Turkcell”in avantajlı paketi ile satışa sunuluyor

Android işletim sistemli akıllı telefonlar dünyasında lider Samsung Electronics, güçlü donanımı ve zengin özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy Ace”in yeni serisi olan “La Fleur””ün şıklığı ile tüm dikkati üzerinde topluyor.
 

Anneler Günü”ne özel olarak Turkcell işbirliği ile düzenlenen kampanya ile Samsung Galaxy Ace La Fleur, 649 TL son kullanıcı satış fiyatı ile kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca, kampanya dahilinde 3 ay boyunca, her yöne 300 dakika konuşma hediye olarak veriliyor.
 

Minimal tasarımı ve gelişmiş teknik özellikleriyle trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren cep telefonu kullanıcılarının gözdesi olmak için tasarlanan Samsung Galaxy Ace La Fleur”un 3G ve Wi-Fi özellikleri ile internete erişmek de çok kolay ve hızlı. çiçek motifleriyle bezenmiş gözalıcı tasarımı ile dikkat çeken Samsung Galaxy Ace La Fleur ChatON, Facebook, Twitter, Gtalk ve e-posta özellikleri ile de tüm iletişim ihtiyaçlarınız için en ideal telefon. Google Play Market üzerinden indirebilecek yüzbinlerce uygulama ile telefonunuzu kişiselleştirirken ve taşınabilir mobil ağ bağlantısı ile telefonunuzun internetini çevrenizdekilerle Wi-Fi üzerinden paylaşabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here