Ana sayfa Mobil Galaxy A9’dan sızan ilk görseller dört arka kamerayı tanıtıyor

Galaxy A9’dan sızan ilk görseller dört arka kamerayı tanıtıyor

0

Huawei ya da LG çok kameralı akıllı telefonlar çıkardıkları zaman onlara oldukça ilginç gözlerle bakmıştık. Bu özelliklerin ekstra fiyat ve donanıma değip değmediğini sorgularken Samsung yeni akıllı telefonunun arkasına dört tane kamera koydu.

Galaxy A9 modelini tanıtacağını bir süredir duyduğumuz Samsung, yeni modelinin fotoğraflarının sızdırılmasına yine engel ol(a)madı. Güvenilir sızdırıcı Evan Blass tarafından Twitter’da yayınlanan görsel, telefonun arka tarafının üst yarısını gösteriyor.

Blass’ın görselinde de açık olduğu üzere A9 arka tarafında dört farklı kameraya sahip. Bu kameraların donanımsal özellikleri sırasıyla 8 megapiksel 120 derece geniş açılı lens, 10 megapiksel telefoto lens, 24 megapiksel ana lens ve 5 megapiksel derinlik lensi.

Daha önceki sızıntılardan elde ettiğimiz bilgilere göre yen model Qualcomm Snapdragon 660 işlemci ve 3720mAh batarya ile gelecek. Özellikler bir orta seviye için oldukça tatmin edici diyebiliriz.

Samsung’un cihazdan beklentisini ölçtüğümüzde dörtlü kamera sisteminin satıcı unsur olacağını beklediklerini söyleyebiliriz. Cihaz resmi olarak tanıtıldığında bilgileri sizlere aktarmak için sabırsızlanıyoruz.


Aracı: Chaim Gartenberg / The Verge

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here