Ana sayfa Donanım Futbolda 3D dönemi İngiltere”de başlıyor

Futbolda 3D dönemi İngiltere”de başlıyor

0

İngiltere Premier Lig’de Arsenal – Man. United maçı 3D yayınlanacak

Premier Lig’in devleri Arsenal ve Manchester United mücadelesi Sky televizyonu tarafından 3 boyutlu olarak yayınlanacak. 3D yayın ilk olarak, Londra, Manchester, Cardiff, Edinburg ve Dublin kentlerinde seçilen pilot publarda yapılacak. Sky’ın üç boyutlu futbol yayını Nisan ayında diğer yüzlerce pubda da izlenebilecek. BBC’nin haberine göre daha sonra da Sky+HD abonelerine üç boyutlu futbol yayını hizmeti sunulacak. Sky aboneleri, özel gözlükler takarak maçları üç boyutlu izleyebilecek.

Dolayısı ile pilot uygulama bittikten ve yaygın olarak 3D yayına geçildiğinde, futbol keyfini 3D ile artırmak isteyen futbolseverlerin bir 3D destekli televiyona, bir de 3 boyut yanılsaması sağlayacak gözlüğe ihtiyacı olacak.

Futbola gelirsek; yarın Türkiye saati ile 18:00’da başlyacak karşılaşma publarda 3D izlenirken neler olacak, futbolseverler için neleri değiştirecek bunu hep birlikte göreceğiz. Tabii Techno Today olarak biz de takip ederek videolar ve diğer haberlerle dünya futbol tarihindeki bu yeniliği sizlere paylaşacağız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here