Ana sayfa Donanım Full HD 3D Blu-Ray Oynatıcı

Full HD 3D Blu-Ray Oynatıcı

0
Munih”te Panasonic Convention 2010″nun en dikkat çeken yeni ürün anonslarından biri de dünyanın ilk Full HD 3D Blu-Ray Oynatıcısı DMP-BDT300″dü. Etkinliğe damgasını vuran 3D konseptini tamamlayan önemli bir parça olarak duyuruldu. Mevcut teknoloji ile en yüksek görüntü kalitesi olarak tartışılmaz bir standart olan Blu-ray evde video oynatıcı üzerinden full HD 3D izlemeyi olanaklı kılıyor.

DMP-BDT300 modelinde geniş hacimli Full HD 3D filmleri işlemek için yeni geliştirilen UniPhier LSI çip kullanılıyor. Bu da oynatıcının Full HD görüntüleri 1920×1080 çözünürlükte ve kare sıralama adı verilen yöntemle görüntülemesini sağlıyor. Bu yöntemle, sağ ve sol göz için ardı ardına dizilen kareler sırayla gösterilerek üç boyutlu görüntü elde ediliyor. Panasonic Hollywood Laboratuarı”nın araştırmaları doğrultusunda DMP-BDT300 modeli 3D uyumlu televizyonlarla kusursuz uyum içinde çalışan yüksek kalite görüntü üretme teknolojisiyle dikkat çekiyor.

3D gösterim özelliklerinin yanı sıra DMP-BDT300 modeli hem iki boyutlu Blu-ray diskler hem de DVD filmlerde de mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor.

Panasonic Convention 2010 ürünleriyle ilgili daha geniş bilgi için tıklayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here