Ana sayfa Mobil Fujitsu Q550 ile klavye ve fare tarihe karışacak

Fujitsu Q550 ile klavye ve fare tarihe karışacak

0

STYLISTIC Q550 tablet PC, finanstan mühendisliğe, sağlıktan, endüstriyel tasarıma kadar pek çok alanda çalışan profesyonellerin işlerini kolaylaştıracak

N-trig markalı dijital kalem ve dokunmatik ekran teknolojilerinin kullanıldığı Fujitsu STYLISTIC Q550 ile kullanıcılar deftere yazar gibi tablet PC’nin ekranında yazı yazabiliyor, Excel dokümanlarını kolayca kullanabiliyor. N-trig tarafından geliştirilen DuoSense teknolojisi sayesinde bütün dokümanlara el yazısıyla veri girilebiliyor. çizim sırasında kalemin sertliği ayarlanabilirken, fırça ve renk gibi unsurlar arasında rahatça seçim yapılabiliyor.
fujitsu STYLISTIC Q550

Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu’nun en üst seviyede güvenlik sunan klavyesiz tablet PC’si STYLISTIC Q550, finanstan mühendisliğe, sağlıktan, endüstriyel tasarıma kadar pek çok alanda dikkat çekmeye başladı. Windows 7 işletim sistemi kullanan STYLISTIC Q550, N-Trig tarafından geliştirilen dijital kalem ve çok yönlü dokunma sağlayan DuoSense ekran teknolojisi ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.
 

El yazısı Stylistic Q550 ile geri döndü

DuoSense teknolojisi ile fark yaratan STYLISTIC Q550’de kalem ve çoklu dokunmatik ekran birbirini mükemmel biçimde tamamlıyor. Kullanıcılar, klavyeye ihtiyaç duymadan, kalem ile doğrudan ekran üzerinde yazı yazarak Excel, Word gibi programları rahatça kullanabiliyor. Internet’te dolaşırken, web sitelerinin adresini kalemle not etmek mümkün oluyor.

Kalemin kullanımı sırasında elin ekrana dayanmasını algılayabilen hassas teknolojisi, kalem kullanımını kusursuz hale getiriyor. Dokunmatik ekran sayesinde ise dokümanlar ve web siteleri parmakla kaydırılarak gezilebiliyor. Kullanıcılar parmak uçlarını kullanarak yazı ve resimleri büyültüp küçültebiliyor.
 

fujitsu STYLISTIC Q550

Deftere yazar gibi ekrana yazmak

STYLISTIC Q550’ye entegre edilen DuoSense teknolojisi sayesinde kullanıcılar deftere yazar gibi tablet PC’nin ekranına yazabiliyor. Veriler Excel dosyalarına el yazısı ile girilebildiği gibi, e-postalar ve e-kitaplara el yazısıyla not alınabiliyor. çizim işlemlerinde ise kalemin sertliği ayarlanabiliyor ve çizim için gereken farklı fırça veya renk gibi unsurlar kolaylıkla seçilebiliyor.
 

Finansçılar, bankacılar, grafikerler ve teknik çizim yapan kullanıcıların işlerini oldukça kolaylaştıracak olan bu ürün ile klavye ve fare tarihe karışıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here