Ana sayfa Donanım Fujitsu”dan annenize özel kampanya

Fujitsu”dan annenize özel kampanya

0

Fujitsu M2010 Mini Notebooklar, birbirinden canlı renk seçenekleriyle Anneler Günü için farklı ve hoş bir hediye seçeneği sunuyor.

Bilişim dünyasının lider ve yenilikçi firmalarından Fujitsu, annesine farklı ve özel bir hediye armağan etmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Fujitsu, 9 Mayıs Anneler Günü için hazırladığı özel kampanya kapsamında Fujitsu M2010 mini dizüstü bilgisayarlarının fiyatlarını 399 Dolar+KDV düzeyine indirdi.
Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç ayrı ve canlı renk seçeneği bulunan Fujitsu M2010 ile, anneler sadece mutlu olmakla kalmayacak, her zaman kullanabilecekleri ve yanlarında bulundurabilecekleri bir hediyeye sahip olacaklar.

Fujitsu M2010, 1GB sistem belleğine ve 160GB kapasiteli sabit diske sahip. 10.1″ ekranı olan bu mini bilgisayarlarda ayrıca 1.3MP kamera ve Bluetooth 2.1 de yer alıyor.

Anneler Günü”nde hangi hediye alacağına bir türlü karar veremeyenler için, şık tasarımı ve birbirinden canlı renk seçenekleri ile Fujitsu M2010 mükemmel bir hediye seçeneği oluşturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here