Ana sayfa Haber Fujifilm Intax Mini 70 anında çıktı verebilen fotoğraf makinesi

Fujifilm Intax Mini 70 anında çıktı verebilen fotoğraf makinesi

0

Fujifilm”in özel günleri unutulmaz kılan ve çekilen fotoğrafı karta basılı olarak sunan Instax ailesine yeni bir üye dahil oldu.Yeni nesil Instax Mini 70, fotoğraf tutkunlarına verebilecek anlamlı hediyelerden bir tanesi.
Kompakt tasarımı, 281 gram ağırlığı ve kolay taşınabilir yapısına ek olarak fotoğraf çekmeyi çok daha eğlenceli kılan Instax Mini 70, sarı, mavi ve beyaz renkleriyle dikkat çekiyor. Yüksek performanslı flaşı, tripod kaidesi, manzara ve makro modları farklı çekim ortamlarında en ideal sonuçları veriyor. 

Fotoğraf çekimlerinde son zamanların en gözde pozu olan “Selfie”, Instax Mini 70″te de öne çıkıyor. Selfie kipi denen bir teknoloji sayesinde en doğru ışık ve mesafe ayarları seçilebilirken objektif yanındaki ayna sayesinde selfie çekmeden önce görüntünün fotoğraf karesine nasıl sığdığını görebiliyorsunuz.

Organizasyonlarda ve yaşamın her alanında yer alan değerli anıları anında ölümsüzleştiren ve paylaşılmasına imkan veren Instax Mini 70, yeni yılda sevdiklerine farklı bir hediye arayanların da kurtarıcısı olacak. özel günlerde kalıcı hatıralar bırakmak isteyenler yeni Instax Mini 70″i 469 TL satış fiyatı ile satın alabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here