Ana sayfa Donanım Fujifilm’den 3 yeni sansasyonel kompakt

Fujifilm’den 3 yeni sansasyonel kompakt

0

Fujifilm”in yeni modelleri Berlin”deki IFA Fuarı”nda görücüye çıktı

Ekim-Kasım dönemlerinde küresel piyasalara sunulması beklenen 3 yeni Fujifilm modeli, üstün teknoloji yapıtaşları ile dikkat çekiyor. Finepix JX370 ve F600EXR, “hızlı ve kolay” tanımı doğrultusunda segmentlerinde yer alan kompakt fotoğraf makinelerinden ayrılmayı hedefleyen modeller olarak dikkat çekiyor. çok yönlü aynı zamanda fonksiyonel Fujinon objektifi ile parlak vizör kombinasyonunu bir arada sunan yeni fotoğraf-video çekim deneyimi X10 ise retro görünümüyle dikkat çekiyor.

F600EXR 15x optik zum, 2x dijital zum, Raw dosya formatı ile fotoğraf çekim özelliği, 12800″e kadar ISO, 16 megapiksel CMOS sensörü, gelişmiş GPS”i ve şık kauçuk kaplaması ile öne çıkarken süper geniş açı lensi ile fotoğrafta sıra dışı görüntüler için sınırları oldukça zorlayan performans değerleri sergiliyor. FinePix F600EXR aynı zamanda inanılmaz yüksek hızlı otomatik odaklama gerçekleştiriyor.(0.16 saniye)
 

FinePix JX370 oldukça kompakt boyutlara sahip ve 14 megapiksel çözünürlük, 5x zum özelliği ile birlikte metalik görünümlü kasa yapısı ile 2.7 inç arka LCD ekran, saniyede 1.1 kare hızında çekim, ISO 100 ile 3200 arası ISO hassasiyeti, dijital görüntü sabitleme özelliği, panaromik çekim, flaş, 720p HD video kaydedebilme özelliklerine sahip.
 

Magnezyum alaşımlı metal malzemeli kasasıyla dikkat çeken X10, Fujinon optik teknolojisi temelinde geliştirilen 28mm geniş açı ile 112mm telefoto arasında değişen 4x manuel optik zoom özelliği ile öne çıkıyor. Bununla birlikte X10, mühendislik adına önemli bir kompakt tasarım özelliğini kullanıcılarına sunuyor. X10, yeni geliştirilen 12 megapiksellik EXR CMOS sensör ve EXR görüntü işlemcinin mükemmel bir füzyonuna sahiptir. Ayrıca; 2.8 inçlik LCD ekran, optik vizör, manuel pop-up flaş , ISO 100’den ISO 12800’e kadar ISO hassasiyeti özellikleri de özellikleri arasında yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here