Ana sayfa Haber Friday the 13th: The Game”in hikayeye dayalı oyun modu netlik kazandı!

Friday the 13th: The Game”in hikayeye dayalı oyun modu netlik kazandı!

0

Friday the 13Th: The Game, her ne kadar az bir oyuncu kitlesine sahip olsa da, filmin severleri için muazzam bir oyun. Kan ve parçalamanın tepede olduğu ve temellerine sadık kalabilen oyun, daha öncesinde açık beta sürecindeydi. Pozitif bir geri dönüş alan gunMedia, oyunun yapıma devam etmişti. Konsollara ve PC platformlarına bulunan Friday the 13th: The Game, çıkışından bir sene geçmesine rağmen halen sabit bir oyuncu sayısına sahip ve Gun Media tarafından güncelleniyor.

çevrimiçi oyunlardan sonra şimdi görevlerde

çevrimiçi bazlı Friday the 13th: The Game’in oynanışını anlamak o kadar da zor değil. İki takım olarak oynanan oyunda birisi Jason olurken, hayatta kalmaya çalışan gençler ise Jason’ı bir şekilde alt etmeye çalışıyor. Odağı her ne kadar çevrimiçi olsa da, Gun Media, aynı zamanda tek kişilik modlara da önem verdi. çıkardıkları meydan okuma tarzı görevler ile, Jason’un yerine geçeceğiz ve belirtilen görevleri bitirmeye çalışacağız. Gun Media, bunu göstermek için özel bir video da yayınladı.

“Challenge” modunun ne zaman çıkacağı, Gun Media tarafından belirtilmedi, fakat belirtilen bilgi ise bunun ücretsiz olarak oyuna ekleneceği.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here