Ana sayfa Haber Freedom Planet 2 için yeni bir video yayınlandı!

Freedom Planet 2 için yeni bir video yayınlandı!

0

Indie oyunlar günümüzde büyük rol oynuyorlar. özellikle küçük oyunlarla büyük başarılar kapan stüdyolar da tabii ki bulunuyor. GalaxyTrail tarafından 2014 senesinde çıkarılan Freedom Planet, bu durumun en iyi örneklerinden biri. Sade ve Sonic the Hedgehog’e benzeyen oynanış tarzında bir yapım çıkarmayı planlayan stüdyo, beklenmedik bir şekilde başarıyı yakalamıştı.

Freedom Planet 2, bol içerikle yakında” bizlerle

Grafiksel olarak bir yana, oynanış ise aşırı hızlı hareketlere ve saldırılara bağlı. Dört adet şirin karakterimizi, Freedom Planet 2’de yeni özel güçlere ve saldırı hareketlerine sahip olacak. Freedom Planet 2’nin nasıl görüneceğini merak edenler için ise özel bir fragman, GalaxyTrail tarafından yayınlandı.

Fragmanda da görüldüğü gibi, Freedom Planet 2, ilk oyunu çok andırıyor, fakat GalaxyTrail, serinin yeni oyunu ile hem yenilik getirmeyi planlıyor, hem de eski türüne sadık kalmaya çalışıyor. 2014 senesinde çıkan ilk oyununa ise bu linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Şu sıralar devam eden Steam Winter Sale ile oyunu denemenin aslında tam zamanı denebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here