Ana sayfa İnternet Foursquare artık Türkçe

Foursquare artık Türkçe

0

Foursquare, güncellemeyle beraber kapsamlı bir değişim geçirdi. Yenilenmeyle birlikte uygulamaya Türkçe dil desteği de geldi

Foursquare Türkiye ekibinin yani Foursuqare Superuser’ların yaklaşık 3 aylık süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen çeviri, Foursquare’in yeni güncellemesi ile birlikte sunuldu. Eğer iPhone’nuzu Türkçe kullanıyorsanız uygulamayı güncelledikten sonra Türkçe Foursquare ile karşılaşabilirsiniz.

 

5.0 versiyonuna yükselen Foursquare, yeni özellikleriyle beraber daha “akıllanmış” durumda. özellikle “Explore” yani Keşfet özelliği kullanıcıların istedikleri mekanları kolaylıkla bulduracak cinsten. Kullanıcıların “check-in” yaptıkları gün, konum ve arkadaş tavsiyelerine göre keşfet seçeneğindeki içerikler de değişiyor. örneğin bir kullanıcı cumartesi gecesi check-in yapıyorsa eğlence mekanları tavsiyeleri keşfet seçeneğinde öne alınıyor. Ya da Foursquare kullanıcısı restoranda bir check-in gerçekleştiriyorsa yemek ertesinde gidebileceği dondurmacılara keşfet bölümünde öncelik verilebiliyor.
 

Eğer Foursquare uygulamasını kullanıyorsanız hemen telefonunuzdan güncelleyerek Türkçe dil desteğine kavuşabilir ve yeni tasarımla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here