Ana sayfa Donanım Fotoğraflarınızı gerçeğe dönüştürün

Fotoğraflarınızı gerçeğe dönüştürün

0

Epson Stylus Photo R3000 ile ortalama 195 saniyede yüksek kalitede A3+ baskı olanağı…

Baskı teknolojileri uzmanı Epson, benzer siz tonlama yapabilen ve “vivid macenta” renk içeren UltraChrome K3 renk uzayına sahip A3+ fotoğraf yazıcılarına bir yenisini daha ekledi. Orta hızda baskıyı mümkün kılan Epson Stylus Photo R3000 ortalama 195 saniyede yüksek kalitede A3+ fotoğraf baskısı alabiliyor.
epson stylus photo r3000
Epson Stylus Photo R3000, profesyonellerin ve tutkulu amatörlerin hayallerindeki basıkıyı gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek kapasiteli mürekkep seti ve renk çeşitliliğinin yanısıra hem siyahbeyaz hem de renkli baskıları mümkün kılan Epson Stylus Phtoo R3000 ile farklı renk tonları ve uygulamaları kişisel beğeni ve isteğe göre ayarlanabiliyor. Cihaz aynı zamanda 850 gr. ve 1.5 mm kalınlığındaki tabakalara da doğrudan baskı yapabiliyor.
epson stylus photo r3000
Epson Türkiye Pro Grafik Kanal Müdürü çağdaş Sevgen, Stylus R3000″in kompakt kullanımına ve isteğe göre yapılan ayarlamalara dikkat çekiyor ve ekliyor: “Müşterilerimizin geribildirimlerini dinleyerek ürettiğimiz Epson Stylus R3000, kullanıcılarına profesyonel kalitede ICC profilleri ve fotoğraf düzenleme uygulamalarında fotoğraf laboratuara bağlı kalmaksızın eşsiz görüntüler yaratma fırsatı sunuyor. MikroPiezo teknolojisi sayesinde pek çok Epson yazıcısında olduğu gibi R3000″de de baskı kafası değişimine ihtiyaç duyulmuyor. Bu nedenle kullanıcılarımıza ek bir maaliyet getirmeyen bu kafalar cihazın ömrü kadar sorunsuzca kullanılabiliyor.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here