Ana sayfa Donanım Fotoğraflarınıza ömür boyu garanti!

Fotoğraflarınıza ömür boyu garanti!

0

SanDisk, uzun süreli veri saklamak için tasarlanmış yeni bir dijital içerik saklama ürünleri kategorisinin ilk ürünü SanDisk Memory Vault”u piyasaya sürüldü. Yeni ürün, fotoğraflarınızı 100 yıla kadar saklıyor

Tüketicilere görüntülerini güvenilir tek bir yerde saklama imkânı sunan dijital çağın en yeni fotoğraf albümü konsepti olan SanDisk Memory Vault, kolayca taşınabiliyor ve USB girişine bağlanabiliyor. Cihaz aynı zamanda parlak ve metalik görünümü ile oldukça şık ve göz alıcı. Hard disklerin içeriğinde hareket eden parçalar var. CD”ler ise kolaylıkla çizilebiliyor. Bu nedenle SanDisk Memory Vault, uzun vadeli dayanıklılığı sağlamak için geliştirilmiş dayanıklılığı ile fotoğraflarınızı güvenle saklamanızı sağlıyor. Cihazda ayrıca, kişiye özel hafıza yönetim çözümü yaratmak amacıyla ileri “solid-state device” (SSD) sürücüsü saklama ilgili tüm kilit elemanları bir araya getiren SanDisk”in Chronolock teknolojisi kullanıldı.
SanDisk Memory Vault
SanDisk, uzun süre veri saklamanın etkilerini gözlemleyebilmek için, bunu canlandıran hızlandırılmış sıcaklık testlerini de gerçekleştirdi. Bu testler, tüketicilerin akıllarının bir köşesine, değerli fotoğraflarının ve videolarının 100 yıla kadar korunacağını yazmalarını sağladı. 8GB ve 16GB kapasitelerinde sunulan SanDisk Memory Vault, ayrıca binlerce görüntü ile saatler süren HD video görüntüsü saklayabiliyor. SanDisk Memory Vault Türkiye”de ömür boyu garantiye sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here