Ana sayfa Donanım Fotoğrafçıların vazgeçilmez yol arkadaşı: fotoğraf çantaları

Fotoğrafçıların vazgeçilmez yol arkadaşı: fotoğraf çantaları

0

Fotoğraf makineleri için olmazsa olmaz aksesuarlardır çantalar.

 

Kata 3N1-20 Sling sırt çantası
KATA’nın çok amaçlı, kullanımı kolay, yeni ergonomik sırt çantaları. Hafif malzemeden üretilmiştir ve vücutla çok iyi entegre olur.

www.kamerithalat.com

Kata DR-467 renkli sırt çantası
Fotoğraf ekipmanı ve dizüstü bilgisayar dahil kişisel eşyalarınızın taşınmasında KATA’dan mükemmel tasarımlı bir sırt çantası.

www.kamerithalat.com

 

 

Kata H-16 XL üçgen DSLR çantası
Her türlü hava şartlarına ve şoka dayanıklı, TST ile üretilmiş, CORDURA kumaşlı KATA üçgen çantalar. 70-200mm 2.8 lensinize kadar taşıyabilme olanağı sağlar.

www.kamerithalat.com

National Geographic NG-4474
bel çantası
National Geographic kolleksiyonundan şık ve kullanışlı bir bel çantasıdır.

www.kamerithalat.com

 

 

Pampas-47 D kamera sırt çantası
Kırmızı şeritli tam siyah renkli bu çantanın tut–çek hızlı fermuar açma sistemi sayesinde ekipmanlarınıza çok çabuk ulaşırsınız. Ağ yapılı emniyetli yan açılış, hızlı erişim için önden ve yandan açılış olanağına sahiptir. Ekstra pedli iç bölmelere sahip çanta, tüm hava şartlarında su ve toz geçirmeyen özelliğe sahiptir. Omuz askısı için saklama cebi mevcuttur.
çanta iç ebadı 190x13x 250mm”dir.
Ağırlık: 1,38 Kg”dir.

www.vanguardtr.com

 

Arlen-50 D kamera sırt çantası
Arlen serisi çantalar, toz geçirmez ve hayat boyu garantili çantalardır. Arka taraftaki gizli bölmelerde yağmurluk, Uv örtüsü ve tripot askılıkları mevcuttur. İç bölmeyi kendi isteğinize göre yapılandırabilir, aksesuarlarınızı ve aletlerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. üzerinde yüksek dirençli Poly spun kumaş ve hakiki deri aksesuarlar bulunur, polyspun kumaş yıkanabilir ve silinebilir.
• Antişok ayaklar,  ayarlanabilir ergonomik omuz askısı,
• Hava geçirgen özel yüksek dansite polyester kumaş, hakiki deri,
1 adet D-SLR body, 3 lens, flaş, batarya, hafıza kart alırken actinometre, tripod, dürbün ve su matarası da çantanın dışına takılır. Tüm mekanik aksam ömür boyu garantilidir.
Ağırlık: net 1.22 Kg”dir.

www.vanguardtr.com

 

 

Kenline-23 D kamera çantası
Kenline Serisi çantalar su ve toz geçirmez hayat boyu garantili çantalardır. Arka taraftaki gizli bölmelerde yağmurluk, Uv örtüsü ve tripod askılıkları da mevcuttur. İç bölmeyi kendi isteğinize göre yapılandırabilir, aksesuarlarınızı ve aletlerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. İçerisine 3 lens, bir gövde, flaş ve küçük ekipmanlarınızı yerleştirebilirsiniz.
Antişok ayaklar,  ayarlanabilir ergonomik omuz askısı, hava geçirgen özel yüksek dansite polyester kumaş. Anti ultraviyole örtüsü ve yağmurluk arka bölümdedir. Tüm mekanik aksam ömür boyu garantilidir.
İç hacim: 23.5x15x19cm
Ağırlık: net 1,62 Kg”dir

www.vanguardtr.com

Lowepro SlingShot 350 AW
Fotoğraf muhabirleri için kusursuz tasarlanmış olan Lowepro SlingShot 350 AW, çantayı omuzdan indirmeden tek harekette arkadan öne doğru döndürerek ekipmana ulaşma imkanı sağlar. Bu harika özelliğin yanı sıra SlingShot 350 AW içine SLR makine ile birlikte 5-6 ekstra lens, kablolar, aksesuarlar almakta ve bu aksesuar girişini fermuar ile örtmektedir. ürünü diğerlerinden ayıran ve zenginleştiren diğer özellikleri de yanlarda bulunan hafıza kartı bölmeleri, LCD koruyucu micro fiber yüzeyle kaplı bölme ve slingshot serisi için de bir ilk olan notebook bölmesidir. 15.4″  ölçüsündeki notebooklarınızı güvenle taşımanız için özel bir bölme mevcuttur. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olan SlingShot 350 AW koruyucu yağmurluğu ile sağanak yağışlara karşı ekipmanınızı güvence altına alır.
Kapasite: 1 Pro D-SLR ile eklenebilir lensler (70-200mm f/2.8), 5-6 lens, flaş, hafıza kartları ve kişisel aksesuarlar, 15.4″ notebook.
İç ölçüler: 30X16.5X30cm
Dış ölçüler: 33X27.5X44cm
Diğer özellikler: 420D ve 840D Naylon, 600D Polyester
Dış özellikler: 210D Naylon ve 70D yırtılmaz naylon
Ağırlık: 3.6lbs/1.6kg

www.zoomithalat.com

Nova 140 AW
Artık olumsuz hava koşullarının çekiminize engel olmasına izin vermeyeceksiniz! Nova 140 AW, 360º dönen ve yüzeylerini sarmalayan koruyucu yağmurluğu sayesinde siz çekim yaparken ekipmanınızı korumaya devam eder. SLR Kameralar, lensler, hafıza kartları ve aksesuarlarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. çok sayıda bölme ve cep sayesinde alandan tasarruf edebildiğiniz gibi, ayarlanabilir iç bölmelere sahip olması nedeni ile de kullanım gereksiniminize göre yeni alan oluşturabilirsiniz. Nova AW çanta serisi ekipmanı üstün nitelikte korur, omuz, el ve bel kemerinde kolaylıkla taşınabilir.
Kapasite: 1 D-SLR ile eklenebilir lensler (18-55mm veya 17-85mm f/3.5-5.6)
2 veya daha fazla hafıza kartı ve flaş ünitesi.
İç ölçüler: 17X10X17cm
Dış ölçüler: 21X17X22cm
Dış Malzeme: 840D Naylon ve 600D
Polyester
İç Malzeme: 200D Polyester

www.zoomithalat.com

Flipside 400 AW
Flipside 400 AW, yüksek performanslı bir sırt çantasıdır. Yüksek taşıma kapasitesi, iç hacmi ve özel tasarımı ile her gün kullanmak için uygun, ekipmanınız için çok güvenlidir. çoklu bölme sistemine sahiptir. önde yer alan bölmesinde tüm aksesuar ve kişisel ihtiyaçlarınızı kolayca taşıyabilmenize olanak sağlarken, geniş ekipman bölmesi ile malzemelerinizi rahatça taşımanıza neden olur. Yanlarda bulunan ağ bölmeleri de istediğiniz biçimde kullanabilirsiniz. çantanın üzerinde yer alan emniyetli taşıma bölgesi ile tripod veya monopodunuzu taşıyabilirsiniz. çift yönlü fermuar yapısı sayesinde ekipmanınıza kolayca erişebilirsiniz. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olup su geçirmez yağmurluk özelliğine sahiptir. Ergonomik askı kayışı ve bel kemeri ile vücuda ağırlığı eşit olarak dağıtarak kullanım sırasında oluşacak yorgunluğu önler. Ekipmanına önem veren gezginler için mükemmel bir yol arkadaşıdır.
Kapasite: 1 Pro D-SLR ile lens eklenebilir (300mm f/2.8) ek gövde, 4-6 opsiyonel lens, şarj cihazı ve kablolar,  filtreler, flaş ünitesi, 3 hafıza kartı.
İç ölçüler: 27x15x42.5cm
Dış ölçüler: 30.3×25.3x46cm
Ağırlık: 1.2kg

www.zoomithalat.com

Lowepro CompuDaypack
Lowepro”nun yeni ürünü olan CompuDaypack çantası, fotoğrafçılar için aksesuarlarını koyabilecekleri alt bölüm, 17 inç”e kadar notebook”unuzu koyabileceğiniz laptop bölümü ve günlük eşyaların taşınabileceği ön bölüm ile birlikte üç bölümden oluşur.
Kapasite: 1 pro SLR, 3-4 lens (105mm f/2.8), flaş ve dijital aksesuarlar, MP3 player ve audio player.
İç ölçüler: 29×13.5x14cm
Dış ölçüler: 35×21.5×44.5cm
üst Bölüm: 32x14x29cm
Notebook bölümü: 31×4.5×40.5cm

www.zoomithalat.com

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here