Ana sayfa Donanım Fotoğraf ustaları ve öğrenciler Canon ile dijital fotoğrafa odaklandı

Fotoğraf ustaları ve öğrenciler Canon ile dijital fotoğrafa odaklandı

0

Canon”un düzenlediği seminerde fotoğraf tutkunları ile konunun uzmanları bir araya geldi

Canon”un, dijital fotoğraf teknikleri ve sektördeki gelişmeleri, fotoğraf sanatına gönül vermiş Canon ProClub üyelerine ve fotoğraf öğrencilerine aktarmak amacıyla düzenlediği seminer etkinliği, usta ağızların katılımı ve zengin içeriğiyle büyük ilgi gördü.

Canon”un profesyonelleri bir araya getiren, ücretsiz üyelik programı ve destek sistemi ProClub yeniliklerinin de katılımcılarla paylaşıldığı seminerde, profesyoneller için geliştirdiği en yeni fotoğraf makinesi EOS 1D Mark IV ve 5000 fotoğrafçının vizyonu ve Canon teknolojisi ile şekillenen yeni Canon EOS 7D fotoğraf makinesi de fotoğraf tutkunları ile buluştu.
 

 
Yeni fotoğraf makineleri ile birlikte Canon”un diğer photo-video ürünlerini de yakından deneme imkanı bulan öğrenciler, fotoğraf ustaları ve fotoğrafçılığa yönelik çeşitli eğitimlerle teknolojik gelişmelere yakınlaşma imkanı buldu.

Teknolojik ve teknik konulara ilişkin zengin içeriği ile büyük beğeni toplayan seminerde Marmara üniversitesi”nden öğr. Gör. Dr. Türkün Şahinbaşkan “Renk Yönetimi” konusunu işlerken, Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi”nden Yrd. Doç. Ozan Bilgiseren “Dijital Fotoğrafın Kısa Tarihi”, öğr. Gör. Ercan Arslan “Dokümanter Fotoğraf ve Dijital Kamera”, öğr. Gör. Abdullah Hekimhan “Profesyonel Tanıtım Fotoğrafçılığı – Dijital Ekipman” ve Yrd. Doç. çetin Ergand “Dijital Panorama; Teknik Yaklaşım” konularına ilişkin değerli bilgileri katılımcılarla paylaştı.

Canon, ProClub üyeleri için çok avantajlı!
Canon”un ücretsiz üyelik programı ve destek sistemi Canon ProClub, teknik destekten hızlı takip hizmetine, acil yedek ekipman desteğinden çeşitli indirim fırsatlarına kadar fotoğraf profesyonellerine geniş ayrıcalıklar sunuyor. Genel üyelik şartlarına sahip tüm fotoğraf profesyonellerinin üye olabileceği Canon ProClub, teknik destek, ekipmanların kontrolü ve temizlenmesi, acil yedek ödünç ekipmanların sağlanması, belirtilen servis noktalarında ProClub üyeleri için öncelik, hızlı takip hizmeti, yıllık check-up”larda indirim ve belirli satış noktalarında Canon ProClub üyelerine özel indirimler gibi avantaj ve hizmetler sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here