Ana sayfa Haber Fotoğraf Sanatçısı Luca Maruffa 16 Ocak 2010’da İstanbul-Hush Gallery’de

Fotoğraf Sanatçısı Luca Maruffa 16 Ocak 2010’da İstanbul-Hush Gallery’de

0
Vicenza doğumlu Milano”da profesyonel sanat hayatına devam eden 1985 doğumlu genç fotoğraf sanatçısı Luca Maruffa, İtalya”da hızlı yükselişinin ardındansoluğu 16 Ocak 2010″da İstanbul-Hush Gallery”de alacak.

Portre çalışmaları 2nd Avenue Stylewear”da, Schio”da Mararock Music Festival”de ve Atina”da Postbloo Festival”de sergilendi. Şimdi ki durağı da İstanbul… 16 Ocak – 10 Şubat 2010 tarihleri arasında Hush Gallery”de portefotoğraf serisi görücüye çıkacak.

Milano,Paris,Sidney ve Melborn”da çektiği fotoğraflarda, “kentsel peyzaj” aodaklanmak yerine, kompozisyonlarını canlandıran insanların ilişkileriüzerine yoğunlaştı. 20 fotoğrafını Avustralya”da Eye2Eye Fine Art Gallery”de Canon Australian Prize sırasında sergiledi.

Serideki fotoğraflar 4 farklı insan ilişkisi üzerinde durmakta: Bir kız, bir erkek ve İkiz Kardeşler. Porte çalışmaları makyajın yardımcı rolü ile sizi yüzlerde ki maskelerinin ardına taşıyacak ve hiç tanışmadığımız insanların sürprizlerle dolu yolculuklarına şahit olacağız. Bizde ki Bildiklerimiz ve
Bilmediklerimiz – Gördüklerimiz ve Görmediklerimiz… Tekrar düşünülecek.

Tarih : 16 Ocak – 10 Şubat 2010
Yer : İstanbul-Hush Gallery
Şehir : İstanbul Avrupa

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here