Ana sayfa Donanım Fotoğraf makinesi mi dediniz?

Fotoğraf makinesi mi dediniz?

0

Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak anında paylaşın

Entegre WiFi desteğine sahip bir dijital fotoğraf makinesi bulmamak mümkün değil, ancak ortada bulunan seçenek miktarı da oldukça sınırlı. Neyse ki, Samsung böyle bir desteğe ihtiyaç duyanlar için güzel bir dijital fotoğraf makinesi tasarlamış.

CL80 serinin en sıra dışı makinelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 14 megapiksellik sensöre, optik görüntü sabitleme yeteneği, 7x optik yakınlaştırm, 3.7 inç”lik dokunmatik AMOLED ekran ve WiFi desteği eşlik ediyor.
 

H.264 formatında 720p video kaydı yapabilen bu yeni modelin, micro SD  ile hafıza arttırabilme opsiyonu da sunuyor. Fotoğrafları ister microSD kartıyla isterseniz USB 2.0 üzerinden bilgisayara bağlayarak atabiliyorsunuz. Makinenin en sıra dışı özelliği ise, bunlara hiç ,ihtyaç duymadan, Instant Upload özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Flickr, Photobox ya da Picasa gibi çevrimiçi servislere anında gönderin. Hareketli klipleri de YouTube”a yükleme seçeneği bulunuyor. WiFi”li bir kameranın en güzel yanı da bu… Kabloya ya da ara bir cihaza gerek olmadan dosyalarınızı sosyal platformlara online olarak gönderilebiliyor.
Samsung CL80′in fiyatı ya da ne zaman piyasaya çıkacağı henüz açıklanmadı, ancak iki hafta sonra başlayacak olan CES 2010′da kullanıcılar için net cevapların çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here