Ana sayfa Donanım Fotoğraf çekmenin tarzı değişiyor

Fotoğraf çekmenin tarzı değişiyor

0

Fotoğraf meraklıları için tasarlandı…

Samsung”un yeni fotoğraf makinesi 10 megapiksel EX1, özellikle fotoğraf tutkunları ve iyi fotoğraf çekmeyi sevenler için tasarlandı. Yeni, EX1 yüksek performanslı sensörün yanı sıra 24 mm ultra-geniş açılı Schneider KREUZNACH, f/1.8 ile bugüne kadar kompakt bir fotoğraf makinesinde bulunan en etkileyici lense de sahip.
Samsung Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi Paksoy, yeni modelle ilgili olarak; “Samsung EX1 ile sektördeki rekabeti biraz daha farklılaştırarak yeni bir kulvar açıyoruz. Ultra-geniş açı kapasitesi ve benzersiz hızıyla EX1″in lensinin sunduğu çeşitlilik kullanıcıların yaratıcılıklarını kullanmasını ve daha iyi fotoğraflar çekmesini mümkün kılıyor” dedi.

 

 

Yüksek kaliteli optik ve görüntüler
Samsung EX1, f/1.8 Schneider lensi sayesinde fotoğrafçılara daha geniş diyafram açıklığı ve yüzeysel alan derinliği sunarak fotoğraflayacakları objeyi netlemelerini ve arka tarafını flulaştırmalarını mümkün kılıyor. Yüksek performanslı 1/1.7″ CCD sensörden daha fazla ışık geçtiği için de f/1.8 lens ile az ışıklı ortamlarda bile daha iyi fotoğraflar çekilebiliyor. Kompakt dijital kameralara oranla daha geniş bu sensörler benzersiz bir hassasiyet sağlıyor. Samsung”un yeniden geliştirilen ve hızlı DRIMeIII görüntüleyicisi sayesinde ortamın ışık seviyesinden bağımsız olarak yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek mümkün oluyor.
Yeni Samsung EX1, 24mm Schneider lens, ultra-geniş odak uzaklığı ve 3x optik zuma sahip. Kompakt kameralara gore daha geniş 24mm açılı lens, istediğiniz her türlü geniş görüntüyü fotoğraflamanızı imkan tanıyor. Her zaman net fotoğraflar içinse EX1″in lensi Samsung”un çift görüntü sabitleyici teknolojisine sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here