Ana sayfa Donanım Fotoğraf çekerken şekilden şekle girmeye son!

Fotoğraf çekerken şekilden şekle girmeye son!

0

çok amaçlı ve özel tasarımı sayesinde çift denklanşörü bulunan 20X optik yakınlaştırmalı Pentax Optio VS20 piyasaya sunuldu

Pentax Ricoh şirketinin piyasaya sunduğu, Optio VS20 dijital fotoğraf makinesi yepyeni özellikleri ile kullanıcılara kolaylıklar sunuyor. 20x optik yakınlaştırma özelliğinde geniş açı bir makro lense sahip olan üründe, dikey olarak çekim yapmayı kolaylaştırmak için fazladan deklanşör ve yakınlaştırma düğmeleri bulunuyor. Fazladan bulunan denklanşör düğmesi ile artık fotoğraf çekerken şekilden şekile girmenize gerek yok. Makinenizi dikey tutarakta cok rahat fotoğraflar çekmenizi sağlayan bu düğme ile kadrajınız sorunsuz olacak.
 
Optio VS20″de yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilmeniz için 16.0 MP çözünürlüğünde bir algılayıcı görev yapıyor. 20x optik yakınlaştırma özelliği sayesinde sınıfındaki en iddialı modellerden biri olan Pentax Optio VS20″de 3.0 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor. üründe fazladan sunulan ve dikey olarak kullanım sırasında çekim yapmayı kolaylaştıran düğmeler kullanım kolaylığı sağlıyor. Pentax Optio VS20″de sunulan özelliklerden bir diğeri de “Night Snap” özelliği. özellik sayesinde yeterli ışık girmeyen mekanlarda bile net ve yüksek kalitede fotoğrafları yakalayabilmek mümkün. üründe günlük seyahat fotoğraflarından spor fotoğraflarına kadar birçok farklı ön ayarlı çekim modu bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here