Ana sayfa Haber Forza Motorsport 7 için yeni bir güncelleme yayımlandı!

Forza Motorsport 7 için yeni bir güncelleme yayımlandı!

0

Microsoft özel oyunlarından Forza Motorsport 7 için 2018 Mart ayı güncellemesi geldi. Yeni güncelleme, oyuna iki önemli özellik katıyor. Bu yeni özellikler; Spectate Ticker ve Spectate Telemetry ekranları olarak açıklandı. Ayrıca güncelleme ile serinin hayranlarının en sevdiği özelliklerden olan Livery Editor için yenilikler getiriliyor. Sevindirici bir başka eklenti de oyundaki araçlarla ilgili. Mart 2018 güncellemesiyle; 700″den fazla aracın bulunduğu listeye yeni araçlar ekleniyor. Yeni gelen araçlar için hazırlanan videoyu, haberimizin en alt kısmından seyredebilirsiniz.

Forza Motorsport 7 güncellemesi ile birçok yenilik geliyor.

Spectate modunun Ticker özelliğine pek çok ekleme yapıldı. özellikle bu oyun modundaki yarışları seyredenler için, izlemeyi kolaylaştıran bir takım istatistikler, seyretme ekranına eklendi. Oyunun izleyicileri istedikleri takdirde, yarış liderinin arkasındaki süre, yarışçılar arasındaki süre farkları, turzamanlarını gibi rakamsal değerleri görüntüleyebilecekler. Ayrıca seyirciler bu istatistikleri istedikleri çoklukta ekleyip, değiştirebilecek ve yarışı izlemeye istedikleri araçtan başlayabilecekler.

Forza Motorsport 7 geliştiricileri tarafından, yine Spectate modunun araçlarla ilgili detayların sunulduğu telemetry ekranına da daha fazla bilgi akışı eklendi. Sadece izleyici içeren yarışlarda görüntülenen telemetry ekranın, izleyiciler tarafından istenildiğinde kullanılabilir. Yeni güncellemeyle dileyen yarış izleyiciler, araçların motor özelliklerini, gösterge tablolarını, devir, gaza basma, tork gibi özelliklerini görebilecekler. Bunlara ek olarak seyredilen yarış aracının; hasar, süspansiyon aşımı, lastik ısısı ve sürtünme gibi verileri takip edilebilecek.

Bu iki ana yenilikle birlikte Mart 2018 güncellemesi; Livery Editor güncellemesi,  Layer Select Screen seçenekleri, Layer Position Screen seçenekleri, bazı kontrolcü ve fare yenilikleri ve daha bir çok yenilik barındırıyor. Yine bahsi geçen güncellemeyle birlikte gelecek olan yani araçların olduğundan bahsetmiştik. Dilerseniz haberimizin hemen alt bölümündeki videoyu seyrederek, bu yeni araçlarla tanışabilirsiniz. Oyunun Xbox One ve Windows 10 platformları için özel olarak geliştirildiğini hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here