Ana sayfa Oyun Fortnite zirveye doğru 20 milyon oyuncu ile ilerliyor!

Fortnite zirveye doğru 20 milyon oyuncu ile ilerliyor!

0

 

PUBG oyununa alternatif olarak kale kurduğumuz hayatta kalma oyunu Fortnite, Battle Royalemoduna giriştiği gibi kısa zamanda büyük ilgi topladı. PlayerUnknown’s Battlegrounds’u beğenmeyen oyuncular ya da para ödemek istemeyen oyuncuların akın ettiği Fortnite, çıkışından bu yana 20 milyon oyuncuya ulaştığını duyurdu.

Fortnite rekor kırmaya devam ediyor

Epic Games’in resmi Twitter sayfasında yapılan duyuruda, eğlenceli oynanış anları ve yayıncıların sevinçleri ile beraber oyunun 20 milyon oyuncuya yükseldiği belli oldu. Geride bıraktığımız Ekim ayında 10 milyon oyuncuya ulaşan oyunun 1 ay içerisinde oyuncu sayısını ikiye katlaması oldukça ilgi çekici bir durum olmuş. Tabii ki açıklanan bu istatistikler ile birlikte yapım ekibi yine aynı mesajda oyunu oynayan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmemiş. 

Bakalım Fortnite ve Playerunknown’s Battlegrounds’un başarısı daha ne kadar piyasayı etkilemeye devam edecek? Hep birlikte göreceğiz. Aktif oyuncu sayısına baktığımızda oyunun gerçekten büyük bir başarı oranı yakaladığını da görüyoruz. Ayrıca Epic Games’i oldukça mantıklı kararlar aldığı için tebrik etmek gerekiyor. Aynı şekilde PUBG de oyuncu sayısını günden güne yükseltmeye devam ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here