Ana sayfa Oyun Fortnite Sunucuları Yüksek Stakes 5.40 Güncelleme Sürümü Öncesinde

Fortnite Sunucuları Yüksek Stakes 5.40 Güncelleme Sürümü Öncesinde

0

Hafif bir gecikmenin ardından Epic Games; Fortnite’nin son haftalık güncellemesini dağıtma sürecini başlattı. Geliştiricinin “kritik bir denetleyici sorunu” nu keşfettiği ve ertelenmesinden önce bu hafta başlarında gelmesi planlanan Yama 5.40, 6 Eylül Perşembe gününe kadar tüm platformlarda kullanıma sunuldu ve son zamanlarda yayınlanan High Stakes etkinliğinin başlangıcını belirtti.

Güncelleme Ne Kadar Sürecek ?

Her zamanki gibi, güncelleme bir bakım turundan önce gerçekleşecek ve bu süre boyunca Fortnite sunucuları çevrimdışı olacak. Bakım periyodu günün erken saatlerinde 1 AM PT / 4 AM ET / 9 AM BST’de başlayacak şekilde planlanmıştır. Epic, duruş süresinin ne kadar uzun süreceği tahmin edilmedi, ancak önceki bakım periyotları genellikle kısa sürdü ve bir saat ya da iki saatlik bir çalışma yeterli oldu.

Fortnite
Fortnite

Sunucular çevrimiçi olduktan sonra, oyuncular güncellemenin bir parçası olarak gelen değişikliklere dalabilecekler. Diğer şeylerin yanı sıra, Epic fırtınanın nasıl çalıştığını değiştiriyor. Özellikle, fırtınanın kenarı artık bir maçın “son safhalarında” oyuncu yapılarına zarar verecek. Geliştirici ayrıca, “madde havuzunu taze ve dinamik hissetmek” için bir yol olan Revolver adlı bir başka silahı da ele geçiriyor. En önemlisi, güncelleme Getaway adında yeni bir sınırlı zaman modundan oluşan heist temalı bir etkinlik olan High Stakes’i başlatacak. Bu modda, harita etrafında dört kasa dağıtılır ve oyuncular dört kişilik ekipler halinde, onları bulmak için bir araya gelmeli, kuyruğu yakalamalı ve güvenli bir şekilde ekstraksiyon noktasına ulaşmalıdır. Toplamda üç High Stakes meydan okuması var ve olay bitmeden hepsini bitirmeyi başarabilenler, kazmalarına karşı bir deri ceketi kazanacaklar.

High Stakes ayrıca, Fortnite oyun mağazasından satın alınabilecek yeni bir deri ve dört maskeyi de sunuyor. Ayrıca Epic Grappler adında yeni bir silah türü ekliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, oyuncular silahı bir duvara ateşleyebilir ve hızlıca kendilerine doğru fırlatabilirler. Bu arada, 9. haftanın zorlukları da biraz gecikti. Şimdi 7 Eylül Cuma günü hayata geçmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here