Ana sayfa Haber Fortnite Oyununda Yılbaşı Videosu Yayınlandı

Fortnite Oyununda Yılbaşı Videosu Yayınlandı

0

2019’un diğer bölgelere göre daha erken geldiği Yeni Zelanda’daki bir flamadan çekilen video şenlikleri, olduğu gibi gösteriliyor ve aynı zamanda diğer zaman dilimlerinde de aynı şeyi görme ihtimalimiz var. Bu video senin şenlikleri sürpriz hediyelere gebe olabilir.

Fortnite Yılbaşı Videosu Neler Getirecek ?

Fortnite yalnızca; oyunda her şeyin gerçekleştiği anda olmanız durumunda şahit olabileceğiniz özel dünya içi etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Genellikle bunlar; mevsim geçişleri sırasında veya daha sonra ne olacağına dair bir meta-hikaye oluştururken ortaya çıktı.


Elbetteki herşey bu hikayelerden ibaret değildi. Halen Fortnite 7. Sezonda Battle Pass’i tamamlayanlar için bol miktarda yeni kozmetik hediyeler sunuyor. Çeşitli görevleri nasıl tamamlayacağınız ve yıldızlarınızı nasıl kazanacağınızla ilgili ipuçları için oyun kategorimize göz atabilirsiniz.

Bu arada Epic, en beklenmedik yerlerden yasal zorluklarla mücadele ediyor: Çeşitli ünlüler ve danslarının kullanımı üzerinden dava açan viral video yıldızları en çok bilinenler.

2018 yılı Fortnite için her ne kadar son derece iyi geçmiş olsa bile, bu tarz aksilikler oyunun kurucularını üzmüş gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here