Ana sayfa Haber Fortnite Hediyelerinde Beklenmeyen Gelişmeler Olabilir

Fortnite Hediyelerinde Beklenmeyen Gelişmeler Olabilir

0

Fortnite’in son güncellemesi; oyuncuların birbiri için ürün satın almalarını sağlayan ve oyuncuların uzun zamandır beklediği bir gelişmeydi. Mevcut yineleme; yalnızca bir hafta süren bir test olacak.

Ancak özellik kalıcı olduğundan, neler bekleyebileceğiniz konusunda iyi bir fikir verecek. Yapılan testler olumlu sonuçlar ortaya çıkarsa, hediye özelliği daha da genişletilebilir.

Fortnite Hediye Özelliğinde Ne Tür Gelişmeler Ortaya Çıkarabilir ?

Şu andan itibaren, mağazada herhangi bir şey satın almak, size iki seçenek sunacaktır. Biri satın alma işleminizi sürdürmek veya bir başka arkadaşınıza vermek.

Herhangi bir hediye, kendisine eklenmiş özel bir mesaj alabilir ve en az 48 saat boyunca arkadaşınız olan oyunculara gönderilebilir. Böylece hediye verme süreci daha efektif hale gelebilir.

Hesap güvenliğinizi çok yönlü hale getirdiyseniz ve yalnızca 24 saatlik bir süre için üç hediye limitiniz varsa bir hediye gönderebilirsiniz. Hediyeler iade edilmez ve hesabınıza diğer oyunculardan hediye almaya izin vermeyebilirsiniz. Bugünkü güncelleme ayrıca, av tüfeği için büyük bir parçaya ek olarak yeni Apple telefonları için 60 fps sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here