Ana sayfa Haber Fortnite Challenge Guide: N, O, M, S Harf Mekanları -1

Fortnite Challenge Guide: N, O, M, S Harf Mekanları -1

0

Fortnite şu an 7. Sezonun 4. haftasında, bu değerli savaş yıldızı için yapılabilecek yeni zorluklar var. Ücretli Battle Pass’e özel zorluklar arasında, Pleasant Park’ın batısında ‘O’ harfi olan oyuncuları görevlendirerek başlayan çok aşamalı bir zorluk var.

Fortnite 7. Sezon Son Gelişmeler

Her biri oyuncuların bir mektup bulmasını gerektiren bu zorluğun 3 bölümü daha var. Oyun, bunların bulunabileceği yerin adını sağlarken, onlara daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak daha ayrıntılı detaylar var.


İlk önce donmuş bir gölün altındaki ‘N’ harfidir. Haritaya bir bakışta adanın sol alt kısmında bulunabileceğini anlayacaksınız. Ancak kendinizi C7 indirmeyi hedefliyorsanız, ortada çok sayıda siyah zemin paneli olduğunu göreceksiniz.

Silahları donat, onları yok et ve mektubun bulunduğu bölgeye gir. Ondan sonra Dusty Divot’ta ‘M’ harfi var. Bunu G6 referansında ormanın tam merkezinde olduğu gibi bulmak oldukça kolaydır.

Izgara bloğunun sol üst köşesinde metal kaplara ve küçük beyaz binalara benzeyen bir koleksiyon bulacaksınız ve içinde bir kapı olacak. İçeri girin ve odanın köşesinde bekleyen ‘M’yi bulacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here