Ana sayfa Haber Fortnite: Battle Royale için yeni bir güncelleme yayımlandı!

Fortnite: Battle Royale için yeni bir güncelleme yayımlandı!

0

Yama ile gelen yeniliklerden belki de en önemlisinin, Fortnite: Battle Royale oyunu adasının güney ucuna konumlandırılan yeni bölge olduğunu söyleyebiliriz. Lucky Landing ismindeki bu bölge, oyuncular için yeni bir kaynak noktası olacaktır. Eklenen yeni bölgenin, Battle Royale modu için geldiğini hatırlatalım. Yenilikler yalnızca Lucky Landing ile sınırlı değil tabii ki. Yeni yama ile birlikte oyuna; iki yeni silah, ve bir yeni görev eklendi.

Yama ile gelen silahlardan bir tanesi Hunting Rifle. Bu silah; Battle Royale modu için eklendi. Orta ve uzun menzilde işe yarayacak olan silah, atış alanı etrafında bir daire oluşturuyor. İkinci eklenen silah Save the World modu için gelen Dragonfire Auto-Shotgun oldu. Her nesneye zarar verebilen silah, atışı sonrasında yangın çıkarabiliyor. Yine Save the World için gelen bir yenilikten daha bahsedelim. Bu bir silah değil, bir görev: Brave Beginnings. Bu savunma görevinde, kahramanlardan Val ile birliktemaceraya devam ediyoruz.

Yeniliklerle birlikte oyun için pek çok düzeltme de geldi. Bundan böyle kontrolcüler ve fare birlikte kullanılabilecek. Arayüz animasyonları da güncellendi ve tepki süresi hızlandırıldı. PC kullanıcıları için pencereyi kapat seçeneğine bir onay sorusu eklendi. Ayrıca yapılan teknik düzeltmelerle, paneldeki ping süreleri daha doğru hale getirildi. Oyuna giriş sırasında, konum metnindeki bozukluklar düzeltildive lobi ile arayüz arasında, oyuna girdikten sonra kalan sekmeler onarıldı. Oyunda çökmelere neden olan bazı bellek sorunlar da çözüme kavuşturuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here