Ana sayfa Oyun Fortnite: Battle Royale için yeni bir ekipman geliyor!

Fortnite: Battle Royale için yeni bir ekipman geliyor!

0

Eğer aktif bir şekilde Fortnite: Battle Royale oynuyorsanız, uzun zamandır beklediğini yenilikler, büyük bir güncelleme ile oyuna bu hafta eklenecek. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre bu hafta oyuna büyük bir güncelleme ile öncelikle yeni bir silah eklenecek. Bu silah, susturuculu bir SMG olacak. Ayrıca bu güncelleme ile oyundaki birçok silahın dengeleri de değiştirilecek. Mesela, güncellemeden önce çok güçlü bulduğunuz silahlar, çok güçsüz bulduğunuz silahlar ile dengelenebilir. Bu yüzden, rekabetçi bir şekilde Fortnite: Battle Royale oynuyorsanız, bu güncelleme çıktığı zaman kesinlikle nelerin değiştirildiğine göz atmanız gerekiyor.

Fortnite nedir?

En fazla dört oyunculuk takımların imha edilebilir devasa bir dünyayı keşfederek sırf hayatta kalabilmek adına çeşitli kaynaklar toplamak, kalelerin inşası ve müthiş silahların yapımı için iş birliği yapmak zorunda olduğu “aksiyon-inşa” dünyası Fortnite”a hoş geldin!

“Fırtına” olarak bilinen gizemli bir felaket, dünya nüfusunun %98″ini silip süpürdükten sonra sağlam bir felaketzede grubunun birlik olarak gezegeni işgalci canavar sürüsünden kurtarması gerekmektedir. Dalga dalga gelen mutant canavar sürülerinin üstesinden gel ve düşmanlar siperlerini umutsuzca alaşağı etmeye çalışırken siperlerini yeniden inşa et. Düşman sürülerini uzak tutmak için yıkıcı tuzaklar yapmana yardım edecek olan dikenli çukurlar, zehirli oklar ve nöbetçi silahları emrinde.

Vahşi komandolardan teknoloji uzmanı inşaatçılara kadar çeşitli kahramanlar arasından seçimini yap ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağın aletleri bir araya getir: Hidrolik baltalar, ev yapımı keskin nişancı tüfekleri ve hatta roket rampaları ile silah taretleri. İlerledikçe becerilerinin seviyesi artacak, yeni şemaların kilidini açacaksın ve ev yapımı imha için sahip olduğun potansiyeli sürekli geliştireceksin.

Fortnite: Battle Royale nedir?

Fortnite”in kendine özgü inşa etme yeteneklerinin ve oyuncuların birbiriyle kapıştığı heyecanlı çatışmalarda yıkılabilir ortamların bulunduğu tamamen ücretsiz, 100 oyunculu, rekabetçi çok oyunculu moda kendinizi kaptırın. Savaş otobüsünden atlayın ve zafer kazanmak için üretin, inşa edin ve yağmalayın. Ayakta kalan son oyuncu kazanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here