Ana sayfa Haber Fortnite Android Sürümü Rekora Koşuyor

Fortnite Android Sürümü Rekora Koşuyor

0
Fortnite android
Fortnite android

Beklendiği gibi masaüstü versiyonunda rekor üstüne rekor kıran fortnite oyunu, Android için de yine aynı rekoru kırmaya devam ediyor. Özellikle de Galaxy Note 9 üzerinden tanıtılması ile birlikte, herkes tarafından Android cihazlarla buluştuğunun bilinmesi; bu oyunun çok daha fazla Android oyuncusu ve kullanıcısı tarafından oynanmasını sağladı. Bu oyun şu anda Galaxy apps üzerinden kurabilmek ile birlikte, telefonlarda davetiye talep ederek oynanabilen bir oyundur.

Her ne kadar Google Play Store üzerinde yer almasa bile, çok büyük bir ilgi gördüğü rahatlıkla söylenebilir. Epic Games gibi devasa bir şirket tarafından kurulan bu oyun, aynı zamanda oyun sektöründeki birçok yeniliği de getirmeyi başarmıştır. Normal şartlarda, android sürümü kullanılırken; bu oyun platformunun Glaxy apps seçimi ise oyunu çok sık güncelleyeceklerini gösteriyordu.

Fortnite android
Fortnite android

 

Fortnite Android Sürümü İle İlgili Yeni Sürprizler Olabilir

Diğer bütün BR oyunlarında olduğu gibi, Fortnite’ta da yapılan maçlar solo, duo ve squad formatında oynanıyor ancak oyuna bazı zamanlarda da deneysel modlar ekleniyor. İlerleyen zamanlarda fortnite oyunu ile ilgili daha birçok sürprize de hazırlıklı olmanızı öneririz. Özellikle de şirketin sürekli olarak güncellemeler yapması, oyuncuları en çok heyecanlandıran konulardan bir tanesi oluyor. Bu oyunu oynayabilmeniz için Epic Games platformu içerisinde kullanıcı adı ve parola oluşturmanız gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here