Ana sayfa Haber Fortnite 7. Sezon Sürprizlerle Geliyor

Fortnite 7. Sezon Sürprizlerle Geliyor

0

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olarak bilinen Fortnite; 7. sezona bomba gibi başlıyor. Geliştirici Epic Games, Fortnite royale oyunun en son sezonuna, her zaman olduğu gibi bir takım önemli değişiklikler getirdi. En önemlisi; adanın kendisi için yeni zeplinler dağılmış ve Frosty Flights adı verilen yepyeni bir konum geliyor.

Fortnite 7. Sezonda Bizleri Neler Bekliyor ?

Fortnite oyunu her sezon olduğu gibi bu sezon da yepyeni sürprizlerle bizlere merhaba diyecek. Kış teması; oyuncuların mücadele etmesi için kaygan yüzeyler ortaya çıkaracak ve bu oyunu daha da zor hale getirecek.

Stormwing uçakları, yeni eklenen araçlardan yalnızca bir tanesi. Oyuncular bu aracın verebileceği zararlardan korunma konusunda zorlanabilir.

fortnite-7.-sezon

Her zaman olduğu gibi; yeni bir sezon, yeni bir savaş geçidi anlamına geliyor ve bu da oyunculara her türlü ödülü kazandıracak. Çavuş Santa adlı bir temada dahil olmak üzere; kış temalı postlar, araçların özelleştirilmesini sağlayan bir wrap adı verilen yeni bir kozmetik ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Fortnite 7. sezon için en büyük eklemelerden biri aslında; Epic oyuncuların kendi Fortnite deneyimini tasarlayabilecekleri yeni bir Minecraft tarzı yaratıcı mod ortaya koymalarıyla dün ayrıntılandı.

Epik ve Fortnite için yoğun birkaç gün oldu. Fortnite Creative ve 7. sezonu başlatmanın yanı sıra, geliştirici ayrıca Steam’e rakip olacak yeni bir PC oyunları mağazasını da duyurdu.

Fortnite hayranları, çok daha güzel haberler alacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here