Ana sayfa Haber Fortnite 7. Sezon 2. Hafta Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Fortnite 7. Sezon 2. Hafta Tüm Hızıyla Devam Ediyor

1

Fortnite 7. Sezon; PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda tam hızıyla heyecana devam ediyor. Oyunun 7.01 güncellemesinin yayınlanmasının ardından geliştirici Epic Games; piyanoda nota çalmaktan, vazgeçilen bir köşkte dans etmeye kadar çeşitli görevler içeren sezonun 2. haftasındaki zorluklarını ortaya koydu.

Fortnite 7. Sezon 2. Hafta Ne Tür Gelişmeler Olacak ?

Her zaman olduğu gibi, bu görevleri tamamlamanız; savaş yıldızlarını netleştirir. Bu da savaş geçitlerinizi yükseltir ve yeni 7. Sezon ödüllerini açar.

Geçen sezon söz konusu öğe; her hafta ücretsiz bir savaş yıldızı (savaş geçitinizi bir seviyeye kadar yükseltmek için iyi) veya ücretsiz bir Banner (bir profil simgesi olarak kullanılabilecek) arasında değişiyordu. Epic Games tüm bu ödül sistemine devam edecek gibi görünüyor.


Yükleme ekranında gösterilen iş istasyonu; bu sezon Fortnite haritasına eklenen yeni alanlardan biri olan Frosty Flights’ta bir binanın içinde bulunuyor.

Önceki Kar Yağışı ve Avcılık Partisi mücadelesinde olduğu gibi, gerekli adımları önce tamamlamadıysanız, bu ücretsiz afişi elde edemezsiniz. İki haftalık zorluk kümelerini tamamlamadığınız ve yukarıda belirtilen yükleme ekranını açmadığınız sürece, öğe haritada görünmeyecek.

Bu nedenle, haritada doğru yöne doğru gittiğinizi sürekli olarak kontrol etmeniz gerekiyor.

Fortnite 7. Sezon 1. hafta gelişmeleri için bağlantıya tıklamanız yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here