Ana sayfa Haber Fortnite Update 5.4 Yama Notları: Yüksek Stakes ve Grappler

Fortnite Update 5.4 Yama Notları: Yüksek Stakes ve Grappler

0

Dünyanın en büyük oyun kuruluşlarından bir tanesi olarak kabul edilen Epic Games tarafından yaratılmış Fortnite oyunu, 40 milyon civarında oyuncuya ulaşmayı başardı. Epic Games; Battle Royale ve PS4, Xbox One, PC, Switch, iOS ve Android’de Dünyayı kaydetme modları için yaptığı tüm değişiklikleri, ince ayarları ve yeni eklemeleri detaylandıran Fortnite 5.4 yama notlarını yayınladı.
Diğer birçok sanal oyun patformunun aksine Epic Games; daha çok oyuncuların ne istediği ve hangi değişiklikler yapılırsa mutlu olacakları ile ilgili yorumlara dikkat ederek geliştirmeler yapıyor.

Fortnite 5.4 yamaları
Fortnite 5.4 yamaları

Fortnite Update Yama Notları İle Rekabet Gücünüzü Arttırın

Önceden onaylandığı gibi, bu güncellemenin ana başlığı, oyuncuların heist senaryoda rekabet etmesini sağlayan High Stakes olayıdır. Bu sınırlı zaman modunun bir parçası olarak; Grappler diye adlandırılan yeni bir travers aracı da tanıtıldı. Bu silah, oyuncuların kendilerini harita etrafında fırlatmasına izin veriyor. Bu da hem hızlı bir şekilde savaşa girip hem de kaçmak için kullanışlı bir özelliktir.
Bu arada, Dünyayı Kurtar seçeneği üzerinde çalışmak için, yeni bir dizi Horde mücadelesi var. Epic Games robotları; “Sağlığı arttırması ve oyuncuları güçlü darboğazlarla yok etme yeteneği sayesinde, bu Husklar artık şaka değil. Takımınızı toplayın ve şimdi onları alın” diyor. Bu moda, yeni bir Harvester Ninja da eklendi. Epic’in izniyle, Fortnite: Battle Royale güncellemesi 5.4 yama notlarına bir göz atabilirsiniz. Dünyayı kaydet ayrıntılarını görmek isterseniz, onları Epic Games üzerinden görebilirsiniz.

Fortnite oyunundaki rekabet, artık çok daha fazla kızışacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here